Abbey Camp Monserrat kempingová lampa s větrákem

Tento designový produkt Abbey Camp Monserrat kempingová lampa s větrákem pocházející od značky Abbey Camp jednoduše seženete u nás levně! Nabídky od 970 Kč
Cena: 970 Kč

Multifunkční LED lampa s větráčkem Abbey Camp Monserrat je perfektní doplněk na kempování, na cesty, do kanceláře i do bytu. S touto multifunkční lampou máte nejen dostatek světla, ale můžete ji využít i jako ventilátor a powerbanku! Lampa je odolná proti stříkající vodě a má vestavěnou Li-ion baterii. Lampa 3v1 se skládá ze 4 LED světel a lampu můžete používat v různých režimech – tlumené světlo, jasné světlo, světlo odpuzující komáry a reflektor. Díky tlumenému světlu můžete své kempování opravdu zútulnit. Jasné světlo poskytuje funkční osvětlení a dobrou viditelnost. Navíc je k dispozici žlutě zbarvený režim, který pomáhá odpuzovat komáry. Reflektor můžete použít jako baterku ve tmě, ale také jako světlo na čtení.

Větrák můžete používat také v různých režimech. Kromě světla a větráku funguje tento produkt také jako powerbanka. Pomocí USB-c vstupu můžete snadno nabíjet různá zařízení. Kempingové světlo můžete zavěsit pomocí plastového háčku na zadní straně a postavit jej na výšku na stůl, stůl nebo pult. Kempingová lampa se nabíjí přes USB a je dodávána s nabíjecím kabelem.

– materiál: ABS
– 3 v 1: LED světlo, ventilátor, powerbanka
– 2 tlačítka na přední straně
– 3 rychlosti ventilátoru: pomalá, střední a rychlá
– stmívatelné světlo 70-150 lumenů, 6500k teplota světla
– 4 LED režimy: tlumené světlo, jasné světlo, světlo odpuzující komáry, bodové světlo
– plastový háček
– Port USB-c pro nabíjení zařízení
– vestavěná Li-ion baterie 4000 mAh
– USB-c dobíjecí, kabel součástí balení
– doba vybíjení: světlo 7,5 – 14 hodin, ventilátor 5,5 – 13 hodin
– doba nabíjení: < 6,5 hodiny
– rozměry: 20 x 19,5 x 6,3 cm

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Abbey Camp


Top