Adapt Nutrition Testo+ 120 kapslí

Tento neodolatelný výrobek Adapt Nutrition Testo+ 120 kapslí od známé značky Adapt Nutrition můžete najít u nás nyní skutečně levně! Nyní za akční cenu 699 Kč
Cena: 699 Kč

TESTO+- podpora tvorby testosteronu, tvorby svalové hmoty, spánku a regenerace.

CÍL: TVORBA TESTOSTERONU, SVALOVÁ HMOTA A SÍLA, SEXUÁLNÍ LIBIDO

Testo+ je kompletně přírodní doplněk určený pro všechny jedince zaměřené na efektivní podporu tvorby testosteronu, tvorby svalové hmoty, spánku a regenerace.

Obsahuje pokročilou kombinaci složek – kyselinu asparagovou, Ashwagandhu, Fenugreek, extrakt z žampionu dvouvýtrusého, zázvor, vitamíny B6,C,D, měď, bór, zinek, hořčík.

SPECIFIKUM: JEDINEČNÝ SYNERGNÍ ÚČINEK

Účinek všech těchto látek se sčítá a dává dohromady doplněk poskytující tělu komplexní základ pro posílení tvorby testosteronu. Pro maximální možný účinek je možné kombinovat v hardcore verzi s doplňky obsahujícími protodioscin.

Hlavní benefity produktu:

  • Synergní vícesložková směs
  • Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
  • Nejvyšší rating použitých surovin
  • Made in Canada

Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:

  • Stimulace tvorby testosteronu
  • Svalový objem a síla
  • Rychlá potréninková regenerace
  • Sexuální libido

ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT

Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.

Doporučené dávkování:

  • 2 kapsle denně před spaním. Dávkování výrobce 4 kapsle denně upraveno dle české legislativy.

Upozornění: Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů. Není určeno pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty Adapt Nutrition TESTO+ 120 kapslí:

ve 2 kapslích RHP
Kyselina asparagová 600 mg
KSM-66 300 mg
Hořčík 200 mg 53 %
Pískavice 125 mg
Žampion dvouvýtrusý 75 mg
Zázvor kořen 50 mg
Vitamín C 25 mg 31 %
Zinek 10 mg 100 %
Vitamín D 25 μg 500 %
Vitamín B6 5 mg 357 %
Měď 0,5 mg 50 %
Bór 0,5 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

kyselina asparagová (jako Daspartát vápenatý chelát), KSM-66 (Ashwagandha), oxid hořečnatý (hořčík), pískavice (Fenugreek, Trigonella foenum-graecum), žampión dvouvýtrusý (Agaricus bisporus), zázvor kořen (Zingiber officinale), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka stearan hořečnatý, citrát zinečnatý (zinek), cholekalciferol (vitamín D), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), citrát měďnatý (měď), boritan sodný (bór)

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Adapt Nutrition


Top