Aga Celoobličejová šnorchlovací maska L/XL Černá/Černá

Žádaný produkt Aga Celoobličejová šnorchlovací maska L/XL Černá/Černá od odblíbeného výrobce AGA získáte na našich stránkách teď právě opravdu levně. Akční cena 299 Kč
Cena: 299 Kč

Celoobličejová maska s integrovaným šnorchlem vám zajistí přirozené dýchání nosem i ústy a díky tomu se stane šnorchlování na hladině velmi příjemnou aktivitou a zpestřením vaší dovolené u moře nebo také na zahradě v bazénu. Maska Aga je vybavená celoobvodovým těsněním, které bylo vyrobeno z materiálu nazvaného Food Grade Silicone. Tento materiál obsahuje přírodní silikon, křemík a kyslík. Food Grade Silicone je biologicky rozložitelný, příjemný na dotek a šetrný k pokožce. Neobsahuje žádná chemická plniva, nevyvolává podráždění a není toxický.

Textilními nastavitelnými pásky lze přizpůsobit velikost masky pro maximální pohodlí. Šnorchlovací maska se nezamlžuje a umožňuje 180° výhled.

Šnorchlovací masku Aga nabízíme ve velikosti L/XL. Správnou velikost zjistíte tak, že změříte vzdálenost od kořene nosu k dolní hraně brady. Jestliže jste změřili vzdálenost nad 12 cm, bude pro Vás tato maska vhodná.

• Vlastnosti a funkce:

Maska umožňuje přirozené dýchání ústy i nosem
180° výhled z masky
Složitelný šnorchl pro snadný přenos
Nastavitelný textilní pásek (netahá vlasy)
Výpustný ventil ve spodní části masky odvádí při zvednutí hlavy vodu ven
Baleno v síťové tašce
Součástí balení je také – držák na akční kameru, náhradní vybavení (těsnění na šnorchl, ventil do masky)

• Parametry:

Materiál: Polykarbonát, silikon
Barva: Černá/Růžová
Velikost: L/XL (od kořene nosu po bradu nad 12 cm)
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Aga

Další produkty z kategorie Potápěčské masky

Další produkty od výrobce AGA


Top