Aga Dětská celoobličejová šnorchlovací maska XS Modrá

Tento oblíbený produkt Aga Dětská celoobličejová šnorchlovací maska XS Modrá pocházející od značky AGA jednoduše můžete sehnat zde teď skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 299 Kč
Cena: 299 Kč

Celoobličejová maska s integrovaným šnorchlem vám zajistí přirozené dýchání nosem i ústy a díky tomu se stane šnorchlování na hladině velmi příjemnou aktivitou a zpestřením vaší dovolené u moře nebo také na zahradě v bazénu. Maska Aga je vybavená celoobvodovým těsněním, které bylo vyrobeno z materiálu nazvaného Food Grade Silicone. Tento materiál obsahuje přírodní silikon, křemík a kyslík. Food Grade Silicone je biologicky rozložitelný, příjemný na dotek a šetrný k pokožce. Neobsahuje žádná chemická plniva, nevyvolává podráždění a není toxický.

Textilními nastavitelnými pásky lze přizpůsobit velikost masky pro maximální pohodlí. Šnorchlovací maska se nezamlžuje a umožňuje 180° výhled.

Dětskou masku Aga nabízíme ve velikosti XS. Správnou velikost zjistíte tak, že změříte vzdálenost od kořene nosu k dolní hraně brady. Jestliže jste změřili vzdálenost do 11 cm, bude pro Vás tato maska vhodná.

Vlastnosti a funkce:

Maska umožňuje přirozené dýchání ústy i nosem
180° výhled z masky
Složitelný šnorchl pro snadný přenos
Nastavitelný textilní pásek (netahá vlasy)
Výpustný ventil ve spodní části masky odvádí při zvednutí hlavy vodu ven
Baleno v síťové tašce
Součástí balení je také – držák na akční kameru, náhradní vybavení (těsnění na šnorchl, ventil do masky), špunty do uší

Parametry:

Materiál: Polykarbonát, silikon
Barva: Modrá
Velikost: XS (od kořene nosu po bradu do 11 cm)
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Aga

Další produkty z kategorie Potápěčské masky

Další produkty od výrobce AGA


Top