Aminostar CFM Long Effective Proteins 2000g

Kvalitní a levný kus Aminostar CFM Long Effective Proteins 2000g pocházející od značky Aminostar pořídíte zde nyní za výhodnou cenu. Právě teď jen za 1399 Kč
Cena: 1399 Kč

Podpoří nárůst svalové hmoty během odpočinku a spánku. CFM Night Effective Proteins patří k nejoblíbenějším nočním (vícesložkovým) proteinům na trhu. Tato unikátní sestava pomalu se uvolňujících a postupně pracujících proteinů (syrovátkový, kaseinát a vaječný) zajistí Vašim svalům vše potřebné – během spánku i po tréninku. I díky obohacení volnými aminokyselinami! !

Pro svůj svalový růst a progres potřebujete kvalitní aminokyseliny a bílkoviny, které budou použitelné pro novotvorbu svalové hmoty a síly. Právě takové zdroje stavebních látek Vám nabízí Aminostar CFM Night Effective Proteins. Využijte jeho kvalit a podpořte nárůst svalové hmoty, kterou Vám bude každý závidět!

Jak to funguje?

Chceme-li zajistit postupnou dodávku aminokyselin do organismu, musíme použít bílkovinný zdroj, který je velmi pomalu vstřebatelný. Aminostar CFM Night Effective Proteins obsahuje vysoké procento pomalu vstřebatelného kaseinu, který je zde zastoupen jako kaseinát vápenatý. Právě tento kaseinát je podstatou nočního suplementování, jeho stravitelnost dosahuje 100 %, ovšem jeho délka vstřebávání je až 7 hodin. Kaseinát tak pokryje celé noční lačnění! Přispěje tak nejen k regeneraci svalové hmoty ve spánku, ale zejména k enzymové reakci zajišťující syntézu živé hmoty, která je základem pro růst svalové hmoty. Kasein je navíc podle nejnovějších studií vhodný i k suplementaci po tréninku, kdy v kombinaci se syrovátkovou bílkovinou (isolátem) zvyšuje anabolickou odezvu organismu.

V CFM Night Effective Proteinu se nacházejí také bílkoviny vaječného albuminu, jejichž biologická hodnota dosahuje čísla 100, jsou tedy 100% využitelné pro nárůst a obnovu svalové hmoty. Unikátní a velmi oblíbený noční protein od Aminostaru navíc nabízí synergetickou minerální směs ZMA, což je patentově chráněná synergicky kombinovaná minerální směs. Nezávislé studie na univerzitách v USA prokázaly, že denní suplementace látkami obsaženými v ZMA ve vyváženém synergickém poměru a vázanými ve formě vysoce biologicky vstřebatelného monomethioninu a aspartátu zvyšuje celkovou a volnou hladinu reprodukčního hormonu a hladinu růstového faktoru IGF-1.

To všechno jsou důvody, proč před spaním i po tréninku sáhnout po CFM Night Effective Proteins od Aminostaru!

Aminostar CFM Long Effective Proteins obsahuje:

  • CFM syrovátkový isolát, zdroj proteinů, podporujících růst svalové hmoty
  • vysoký podíl rychle vstřebatelných syrovátkových proteinových izolátů a pomaleji se uvolňujícího kaseinátového proteinu
  • volné aminokyseliny
  • ZMA®, obsahující vitamín B6, hořčík a zinek. Vitamín B6 přispívá k normální látkové přeměně bílkovin. Zinek přispívá k udržení normální hladiny reprodukčního hormonu v krvi a hořčík ke správnému fungování svalů.

Doporučené dávkování:

  • CFM Long Effective Protein si namíchejte 2 – 3x denně před odpočinkem nebo před spaním v množství 50 g (2 odměrky) zředěném v 200 ml čisté vody nebo nízkotučného mléka.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců.

Nutriční hodnoty Aminostar CFM Long Effective Proteins 2000g – Čokoláda:

ve 100g v porci 50g RHP
Energetická hodnota 1591 kJ 795 kJ
374 kcal 187 kcal
Tuky 1 g 0,5 g
Sacharidy 2,5 g 1,25 g
Bílkoviny 90 g 45 g
Z toho syrovátkový proteinový isolát 74,5 g 24 g
Z toho kaseináty 23,5 g 12 g
Z toho vaječný protein 4,5 g 2,2 g
Z toho volné aminokyseliny 14,5 g 7 g
Obsah účinných látek
Zinek (ZMA® )(L-OptiZinc®) 5,6 mg 2,8 mg 28 %
Vitamín B6 (ZMA® ) 2 mg 1 mg 71,5 %
Hořčík (ZMA®) 98 mg 49 mg 13 %
L-glutamin 5000 mg 2500 mg
L-arginin 3000 mg 1500 mg
L-lysin 2000 mg 1000 mg
L-glycin 2000 mg 1000 mg
L-ornithin 1500 mg 750 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

syrovátkový proteinový izolát (CFM) (z mléka), kaseinát vápenatý (z mléka), vaječný albumin, kakaový prášek, L-glutamin, směs volných aminokyselin SRH Aminostar® (L-arginin HCl, L-glycin HCl, L-lysin HCl, L-ornitin HCl, L-leucin), zahušťovadlo: xanthan, aroma, ZMA®(aspartát a monomethionin zinečnatý, citran a oxid hořečnatý, pyridoxin HCl (vit.B6)), citronan hořečnatý, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid sodný, sladidlo: sukralóza.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat stopy sóji a korýšů.

Další produkty z kategorie Proteiny

Další produkty od výrobce Aminostar


Top