Aminostar Xpower Caffeine Active 90 kapslí

Nejprodávanější výrobek Aminostar Xpower Caffeine Active 90 kapslí značky Aminostar jednoduše získáte právě teď v akci! V akci od 209 Kč
Cena: 209 Kč

Kofein je látkou, která má silně stimulační účinky na centrální nervovou soustavu. Xpower Caffeine Active obsahuje kofein, který přispívá ke zvýšení výkonnosti, vytrvalosti a oddálení únavy, čímž umožňuje prodloužit dobu cvičení. Podporuje koncentraci a ostražitost.

Doporučené dávkování:

  • základní denní dávka je 1 kapsle asi 90 minut před fyzickým výkonem.

Upozornění: Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce.Přípravek není určen pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Pozor! Kofein má schopnost odvodňovat organismus, proto dodržujte zásady pitného režimu. Nemíchejte s alkoholem.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 7 měsíců.

Nutriční hodnoty Aminostar Xpower Caffeine Active 90 kapslí:

1 kapsle
Kofein 200 mg
Maltodextrin 200 mg

Složení:

Kofein, maltodextrin, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce Aminostar


Top