Amix Nutrition BCAA 2000 with PepForm 240 tablet

Kvalitní výrobek Amix Nutrition BCAA 2000 with PepForm 240 tablet značky Amix Nutrition jednoduše najdete právě zde ve slevě! Cena od 899 Kč
Cena: 899 Kč

BCAA with PepForm je vynikající aminokyselinová formule, která v sobě spojuje dvě formy aminokyselin s rozvětveným řetězcem (ve volné a peptidové formě). MuscleCore® BCAA with PepForm™ je vynikající aminokyselinová formule, která v sobě spojuje dvě formy aminokyselin s rozvětveným řetězcem (ve volné a peptidové formě).

PepForm™ – BCAA 2:1:1 Peptidy jsou peptidy vyrobené proprietárním zpracováním, které kombinuje volné formy rozvětvených aminokyselin (BCAA) a peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky s využitím zdokonalených frakcí a separační technologie. Tímto vznikne jedinečný výsledek technologie s 50% obsahem BCAA v poměru 2:1:1 (Leucin, Isoleucin, Valin).

Doporučené dávkování:

  • Vezměte 3 tablety denně. Jednu tabletu před fyzickou námahou, jednu během ní a jednu po fyzické námaze. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix BCAA 2000 with PepForm 240 tablet:

3 tablety RHP
L-Leucin 3000 mg
L-Isoleucin 1500 mg
L-Valin 1500 mg
PepForm™ – BCAA 300 mg
Pyridoxin HCL (vitamín B6) 7,5 mg 535 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Mikronizovaný L-Leucin, mikronizovaný L-Isoleucin, mikronizovaný L-Valin, PepForm™ – BCAA peptidy (syrovátkový peptid / z mléka/, BCAA peptidy, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý; pyridoxin HCL.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat stopy vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Amix Nutrition


Top