Amix Nutrition Colostrum 1000 100 kapslí

Tento skvělý produkt Amix Nutrition Colostrum 1000 100 kapslí od populární značky Amix Nutrition jednoduše pořídíte tady teď opravdu levně. Nyní za akční cenu 385 Kč
Cena: 385 Kč

Colostrum od Amix Nutrition je velmi bohatý produkt svým nutričním složením, vysoký obsah bílkovin, vitamínů, minerálů pro imunitu a růst!

Colostrum = velmi bohatý produkt svým nutričním složením, vysoký obsah bílkovin, vitamínů, minerálů pro imunitu a růst!

AMIX™ Colostrum 1000 je speciální produkt s obsahem kolostra (kravské mateřského mléka). Kolostrum (mlezivo) je takzvané prvotní mléko u savců, tvoří se v mléčné žláze těsně před porodem a je po porodu produkováno jen několik dní. Je velice bohatý ve svém nutričním složení, zejména díky vysokému obsahu kvalitních bílkovin, látek stimulujících imunitu, vitaminů, minerálů, stopových prvků AMIX™ Colostrum 1000 poskytuje přirozenou podporu imunity a růstu.

AMIX™ Colostrum 1000 je vyrobeno ze zmraženého, sušeného kostního kolostra, které ve standartizované formě obsahuje 30-60% IgG.

Vlastnosti Colostrum

  • podporuje imunitu
  • podpuroje nárůst svalů
  • 30-60% IgG

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 2 kapsle dvakrát denně na lačno. Zapijte větším množství vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Colostrum 1000 100 kapslí:

2 kapsle
Hovězí kolostrum (z mléka) 1000 mg

Složení:

Hovězí kolostrum (z mléka), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Amix Nutrition


Top