Amix Nutrition Osteo Glucosamine 90 kapslí

Žádaný kus Amix Nutrition Osteo Glucosamine 90 kapslí s osvědčenou značkou Amix Nutrition jednoduše můžete získat tady nyní opravdu výhodně! Akční ceny od 281 Kč
Cena: 281 Kč

Čistý Glukosamin Sulfát obsažený v produktu Osteo Glucosamine je důležitým stavebním kamenem kloubního vaziva a kloubního lubrikantu. Pomáhá stimulovat růst zdravé chrupavky. Čistý Glukosamin Sulfát obsažený v produktu Osteo Glucosamine je důležitým stavebním kamenem kloubního vaziva a kloubního lubrikantu. Pomáhá stimulovat růst zdravé chrupavky.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 2 kapsle denně, nejlépe mezi jídly. Zapijte větším množstvím vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Osteo Glucosamine 90 kapslí:

1 kapsle
D-Glukosamin sulfát 2KCl 1000 mg

Složení:

D-Glukosamin sulfát 2KCl (z korýšů), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Alergeny:

Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Amix Nutrition


Top