Amix Nutrition Probio DAILY 60 kapslí

Zlevněný produkt Amix Nutrition Probio DAILY 60 kapslí pocházející od značky Amix získáte nyní za výprodejovou cenu. Akční cena již od 300 Kč
Cena: 300 Kč

Kombinace probiotik a prebiotik. GreenDay™ Probio DAILY je kombinace probiotik a prebiotik. Probiotickou část tvoří 6 přátelských kmenů bakterií, což představuje 750 milionů organismů tvořících kolonie. Ty pomáhají udržovat pozitivní balanci mikroflóry ve střevech. Prebiotická část produktu slouží jako potrava pro střevní bakterie. Vše dohromady je zabaleno do rostlinné kapsle.

Doporučené dávkování:

  • Vezměte 1 kapsli 1-3 krát denně, nejlépe s jídlem nebo tak, jak doporučí Váš lékař.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné, kojící ženy a lidé, kteří mají nějaké zdravotní omezení, by se měli vždy před použitím doplňku stravy poradit s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Probio DAILY 60 kapslí:

1 kapsle
Amix™ Probiotic Blend 750 milionů organismů
FOS 150 mg
BioMOS® FG 50 mg

Složení:

Fruktooligosacharidy, rostlinná celulóza (kapsle); mikrokrystalická celulóza; BioMOS® (komplex oligosacharidů); probiotické bakterie (DE111™ – Bacillus subtillis, Bacillus Coagulans /Lactospore®/, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei); látky protispékavé: stearan hořečnatý a oxid křemičitý.

Alergeny:

Může obsahovat stopy mléka, vajec, korýšů, ořechů a arašídů.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Amix


Top