Amplifi Reactor Pack

Tento výjimečný výrobek Amplifi Reactor Pack od top výrobce Amplifi jednoduše můžete pořídit u nás teď se slevou! Nabídka již od 2250 Kč
Cena: 2250 Kč

Reactor Pack je oddělitelný chránič zad s plně nastavitelnými popruhy a bederním pásem. Jeho superlehký ventilovaný EXOFLEX prvek poskytuje pohodlí a odolnost. Jinými slovy, bez ohledu na tvar vašeho těla nebo styl jízdy vám perfektně sedne. Parametry

Power Webbbing – Kvalitní pletené popruhy, které umožňují bezchybný výkon a funkčnost v extrémních podmínkách. Splňují nejvyšší standardy trvanlivosti a pevnosti.
Non Stick Velcro – Popruhy jsou speciálně navrženy, aby lepily jen tam, kde mají, tzn. že se nechytají na oblečení a nepoškodí tkaninu odtržením vlákna.
Respiration Mesh – Lehká ultra-prodyšná 4-way stretch tkanina pro maximální pohodlí

Specifikace

Body Map Construction – Založeno na nejnovějších antropometrických a ergonomických datech, 3D tělesných skenech od špičkových sportovních vědců a specialistů na zranění.
Articulating Design – Tento koncept je inspirován přírodou, aby vám dal naprostou volnost pohybu, aniž by byla ohrožena vaše bezpečnost a pohodlí.
Air Circulation – Speciálně designovaný ventilační systém pro dokonalou regulaci teploty
Back Protection – Klíčová zóna na vašem chrániči pro nejvyšší ochranu zad
Ce-certified – chrániče Amplifi jsou certifikovány a splňují normy Evropské unie.
Belt Loops – pásek, který pománá držet chránič na svém místě.
Exoflex – Průmyslový standard, ochrana z měkké pěny. Chrániče jsou lehké, prodyšné, ergonomicky navržené a omyvatelné v pračce. Účinné proti všem druhům nárazů.
Adjustable Hip Belt – plně nastavitelný bederní pás pro perfektní fit.

Chrániče Amplifi Cortex Polymer Unisex splňuje normu EN 1621-2.

Další produkty z kategorie Chrániče na snowboard

Další produkty od výrobce Amplifi


Top