Applied Nutrition HMB 500mg 120 kaps.

Tento kvalitní produkt Applied Nutrition HMB 500mg 120 kaps. od kvalitní značky Applied Nutrition seženete u nás právě za výhodnou cenu. Nabídka od 419 Kč
Cena: 419 Kč

HMB 500 mg je aktivní metabolit leucinu a populární forma potréninkové ochrany aminokyselin před jejich odbouráváním a poškozením. Podporuje růst a udržení svalové hmoty a pomáhá v boji proti katabolismu.

HMB 500mg –aktivní metabolit leucinu, který je vhodný jako doplněk po tréninku

HMB 500mg je beta-hydroxy-beta-methylbutytrát, a tedy nejdůležitější metabolit nejdůležitější BCAA aminokyseliny – leucinu. Je ideální jako doplněk stravy po tréninku, kdy stimuluje proteinovou syntézu. Jedna kapsle obsahuje až 500 mg čistého HMB, který pomáhá v boji proti katabolismu a podporuje růst nebo udržení svalové hmoty.

HMB 500mg a jeho výhody

  • je to aktivní metabolit leucinu
  • obsahuje až 500 mg čistého HMB
  • stimuluje syntézu
  • je vhodný jako doplněk po tréninku

Složení

HMB (beta-hydroxybeta-metylbutyrát vápenatý bezvodý), HPMC (Vegetarian Capsule Shell).

Dávkování

Pro dosažení nejlepších výsledků konzumujte 2 kapsle (1 porce) 1 až 3-krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (2 kapsle)
HMB 500 mg

Upozornění

Pokud jste mladší 18 ti let, jste těhotná nebo kojíte, pokud trpíte na jakékoliv zdravotní těžkosti, nebo pokud užíváte jakékoliv léky na předpis, před použitím tohoto produktu se poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Skladujte tento výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Applied Nutrition


Top