Applied Nutrition Spalovač tuků Shred X Thermogenic Powder 300 g

Tento žádaný kus Applied Nutrition Spalovač tuků Shred X Thermogenic Powder 300 g pocházející od značky Applied Nutrition snadno najdete zde se slevou! Akční ceny již od 959 Kč
Cena: 959 Kč

Spalovač tuků Shred X Thermogenic Powder obsahuje směs 8 pečlivě zvolených látek pro podporu spalování tuků, 4 vitamínů a 2 vybraných aminokyselin. Spalovač díky vitamínu C a B3, B6 a B12 vitamínům přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání a ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie.

Spalovač tuků Shred X Thermogenic Powder – vícesložkový termogenní spalovač tuků pro podporu vašich fitness cílů

Spalovač tuků Shred X Thermogenic Powderje vícesložkový termogenní spalovač tuků s pečlivě vybranou směsí 14 různých látek pro podporu vašich fitness cílů. V jedné dávce přijmete 3 gramy l-karnitinu, populární látky pro podporu tukového metabolismu, ve formě Acetyl L-karnitinu a 1,5 gramu betainu, který je spojován s efektivnější hydratací buněk. Optimální hydratace organismu je důležitá pro harmonický průběh všech metabolických procesů. Jedna dávka dále obsahuje 450 mg extraktu ze zeleného čaje s 95% zastoupením polyfenolů, včetně nejznámějšího epigallokatechin gallátu (EGCG) pro podporu spalování tuků a 200 mg bezvodého kofeinu. Ten je celosvětově nejpoužívanější látkou k podpoře fyzického i psychického výkonu. Pozvolný nástup účinku kofeinu zaručí 300 mg aminokyseliny l-theanin. Při doporučeném dávkování přijmete i 30 mg látky Pro GBB™, což je molekula, která se v těle mění na l-karnitin. Díky tomu se výsledný efekt l-karnitinu ještě zvyšuje.

Dále v jedné dávce najdete 250 mg Gymnémy lesní (Gymnema sylvestris), což je indická liána s aktivní látkou v podobě gymnemové kyseliny a gymnemasaponinů, které jsou zkoumány ve vztahu k podpoře spalování tuků. Obsažený cholin je zase spojen s podporou kognitivních schopností, koncentrace a neesenciální aminokyseliny tyrosin a taurin plní řadu biologických funkcí. Vitamín C a vitamíny B3, B6, B12 přispívají k optimální látkové přeměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamín C je navíc důležitým antioxidantem, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Spalovač tuků Shred X Thermogenic Powder je navržen k podpoře vašich fitness cílů, spalování tuků a zvýšení subjektivní míry pociťované energie. Produkt nejlépe funguje v návaznosti na fyzickou aktivitu.

Spalovač tuků Shred X Thermogenic Powder a jeho výhody

  • je vícesložkový termogenní spalovač tuku
  • obsahuje komplex 14 pečlivě vybraných látek
  • v jedné dávce obsahuje 228 mg kofeinu (zahrnuje i kofein z extraktu ze zeleného čaje)
  • obsažené vitamíny B a vitamín C přispívají ke snížení vyčerpání a únavy
  • je v instantní a dobře rozpustné formě
  • pomáhá spálit o něco více kalorií v klidu i při tréninku

Složení

Acetyl L-karnitin, bezvodý betain, kyselina citrónová (regulátor kyselosti), vitamín C (kyselina askorbová), zelený čaj 95 % polyfenolů, cholin bitartrát, L-theanin, extrakt z listů Gymnema Sylvestre (obsahující 75 % gymnemových kyselin), taurin, L -Tyrozin, hydrogenuhličitan sodný, kofein bezvodý, přírodní aroma, přírodní barvivo (červená řepa), protihrudkující látky: (oxid křemičitý, křemičitan vápenatý), Breathe Easy ™ (aroma), Pro GBB ™ (gama-butyrobetain-etylester HCL), sukralóza (sladidlo), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin).

Dávkování

Rozmíchejte 1 odměrku (10 g) s 200 ml studené vody a konzumujte zhruba 15 minut před cvičením.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 4 kJ / 1 kcal
Tuky 0 g
z toho nasycené tuky 0 g
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0,3 g
Acetyl L-Karnitin 3 g
Bezvodý betain 1,5 g
Vitamín C 1 g
Zelený čaj 450 mg
Cholin 300 mg
L-Theanin 300 mg
Gymnema Sylvestre 250 mg
Taurin 250 mg
L-Tyrozin 250 mg
Bezvodý kofein 200 mg
Pro GBB™ 30 mg
Vitamín B3 25 mg
Vitamín B6 5 mg
Vitamín B12 100 mcg

Upozornění

V případě, že jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojící žena, máte jakékoli zdravotní potíže nebo pokud užíváte jakékoliv léky na předpis, poraďte se před použitím tohoto produktu s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Produkt obsahuje kofein (228 mg na dávku včetně kofeinu z extrajtu ze zeleného čaje). Tento výrobek by se neměl používat v kombinaci s kofeinem nebo stimulanty z jiných zdrojů. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Každá složka v této šarži je před výrobou v rámci monitorovaného programu podrobena přísnému přezkoumání a testování na zakázané látky. Finální produkty se potom vyrábějí a balí v laboratoři akreditované certifikátem ISO 22000, BRC, GMP a Halal, aby se zaručila nejvyšší možná úroveň jistoty pro sportovce.

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Applied Nutrition


Top