Aqua Lung/Technisub Taška Aqualung ADVENTURER MESH BAG

Tento zlevněný výrobek Aqua Lung/Technisub Taška Aqualung ADVENTURER MESH BAG s osvědčenou značkou Aqua Lung jednoduše najdete u nás právě ve slevě. Akční cena 1260 Kč
Cena: 1260 Kč

ABC taška Aqua Lung Adventurer Mesh Bag je perfektním řešením pro potapěče. Ať už se používá k rozlišování velikostí soupravy v potápěčské skříňce, na cestě za účelem nechat si zavazadla v hotelu, nebo jen k udržení vybavení v čistotě, taška Adventurer Mesh Bag vše splňuje. Odolné:

Vyrobeno z odolného polyesteru a skládací síťoviny 1680D. Zipy jsou odolné vůči korozi a tahy na zip lze snadno uchopit.
Určeno pro potápění.
Měkká polyesterová síťka se sklopí až na velikost mikiny pro snadné balení a cestování. Velká velikost pojme jakoukoliv potápěčskou výbavu. Tělo ze síťoviny umožňuje snadno opláchnout celou tašku a nechat ji vyschnout na cestách. Odnímatelný polstrovaný ramenní popruh umožňuje lehké přenášení a komfort.

Přizpůsobitelné:

Logo Aqua Lung je vytištěno na jednom konci a jedné boční straně. Zbývající konec a druhá strana jsou prázdné, abyste je mohli využít například na logo vaší firmy, potápěčské školy nebo potápěčské základny.

Charakteristiky:

zipy odolné proti korozi
Materiál: polyester 1680D + síťovina
Rozměry: 84 x 36cm (průměr)
Váha: 0,6kg
Objem: 83 litrů

Další produkty z kategorie Příslušenství k potápěčským oblekům

Další produkty od výrobce Aqua Lung


Top