Aropec Šnorchlovací set maska a šnorchl HORNET a ENERGY DRY

Neodolatelný kus Aropec Šnorchlovací set maska a šnorchl HORNET a ENERGY DRY značky Aropec můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Nabídka již od 1890 Kč
Cena: 1890 Kč

Potápěčský set složený z jedné z nejprodávanějších masek Aropec a nejprodávanějšího suchého šnorchlu.
Maska HORNET je potápěčská maska s klasickým zorníkem z tvrzeného skla. Vhodná je pro sportovní i rekreační potápěče. Maska Aropec HORNET vám během šnorchlování i potápění zajistí velké zorné pole. Přilnavost zaručuje komfortní SoftCrystal a SoftBlack silikon a dvojitá lícnice. Silikonový pásek za hlavou si komfortně nastavíte dle vašich potřeb pomocí bočních přezek. S přezkami se dobře manipuluje v suchých i mokrých rukavicích.
Suchý šnorchl je nejpohodlnější varianta pro šnorchlování. Disponuje výdechovým ventilem pro komfortní vyfouknutí přebytečné vody, zároveň horní vlnolam eliminuje vnik vody do dýchací trubice. Uvnitř vlnolamu je navíc plovák, a právě proto je šnorchl suchý. Při zanoření hlavy pod vodu například pro mušli, plovák ucpe dýchací trubici, čímž se voda do šnorchlu nedostane. Suchý šnorchl na potápění a šnorchlování ENERGY DRY je velmi oblíbený. Součástí je také posuvný upevňovací klip na masku, který můžete snadno vycvaknout. Vrapová hadice je flexibilní a náustek anatomický.
Tento set masky a šnorchlu obdržíte v barevně sladěném omyvatelném batůžku se šňůrkami, který si pohodlně dáte na záda či přes rameno.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Aropec


Top