Aropec Šnorchlovací set maska a šnorchl MANTIS a ENERGY DRY

Unikátní a žádaný výrobek Aropec Šnorchlovací set maska a šnorchl MANTIS a ENERGY DRY od top značky Aropec snadno najdete tady a teď se slevou! Cena od 1890 Kč
Cena: 1890 Kč

Hledáte pořádnou masku na potápění a šnorchl, který je jeden z nejpohodlnějších? Máme pro vás výhody set v omyvatelném batůžku masky a šnorchlu Aropec.
Aropec MANTIS je dvouzorníková potápěčská maska s transparentním silikonem v atraktivních barvách. Maska na šnorchlování má tvrzená skla a je vhodná jak pro sportovní, tak pro rekreační potápěče. Maska umožní velké zorné pole a přilnavost zajišťuje SoftCrystal silikon s dvojitou lícnicí. Potápěčská maska na šnorchlování také disponuje komfortně nastavitelným silikonovým páskem za hlavou, který si můžete nastavit pomocí přezek na boku.
Součástí setu je suchý šnorchl Aropec ENERGY DRY. Šnorchly jsou barevně laděny k maskám. Výhoda je, že při zanoření hlavy pod vodu se do šnorchlu nedostane voda. Kromě spodního výdechového ventilu pro vyfouknutí přebytečné vody totiž disponuje vlnolamem, uvnitř kterého je plovák. Vlnolam na šnorchlu sám o sobě eliminuje vnik vody do dýchací trubice. Plovák však ucpe dýchací trubici a díky tomu se tam voda nedostane. Suchý šnorchl je tak nejpohodlnější na šnorchlování. Samozřejmostí je anatomický náustek a vrapová hadice. Šnorchl na masku umístíte pomocí vycvakávací spony.
Tento set masky a šnorchlu obdržíte v barevně sladěném batůžku se šňůrkami, který si pohodlně dáte na záda či přes rameno.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Aropec


Top