BARE Neoprenové boty ULTRAWARMTH 7 mm POUZE 37/38 (VÝPRODEJ)

Oblíbený a akční produkt BARE Neoprenové boty ULTRAWARMTH 7 mm POUZE 37/38 (VÝPRODEJ) pocházející od značky BARE můžete sehnat tady teď právě za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 1536 Kč
Cena: 1536 Kč

Neoprenové boty Bare ULTRAWARMTH 7 mm jsou vybaveny technologií Ultrawarmth Celliant® Infrared Thermal Technology zabudovanou do vnitřní tkaniny.
Díky tomu se jedná o jedny z nejlépe výhřevných bot na trhu.
Velmi jednoduché k obouvání
Neoprenové boty chrání nohy před ostrými předměty a zabraňují tvorbě puchýřů.
Velmi odolná podrážka byla testována v nejnáročnějších podmínkách, aby byla zajištěna podpora při chůzi na mokrých površích – lodní paluba, místa vstupu a výstupu při potápění.
Extrémně odolný zip a široký klín s ELASTEK neoprenem kolem kotníků a lýtek se hodí pro všechny varianty tvarů a velikostí dolních končetin.

Technologie Ultrawarmth Celliant® Infrared Technology:

Je vědecky ověřená technologie určená pro uchování tělesného tepla, urychlení obnovy teploty a zvýšení výkonu.
13 Thermo-reaktivních minerálů vložených do tkaniny materiálu převádí tělesné teplo do infračervené energie a odráží ji zpět do těla.
Lékařské studie prokázaly, že infračervená energie zlepšuje tělesný oběh. Zvýšený oběh zlepšuje hladinu kyslíku v těle, což vám umožnuje vydávat méně energie, zlepšit celkovou teplotu vašeho těla a zvýšit váš čas ponoru.

Další produkty z kategorie Neopreny


Top