Baseus Přenosný kompresor Mega řady EnergyPump, 6000 mAh se svítilnou

Kvalitní a levný výrobek Baseus Přenosný kompresor Mega řady EnergyPump, 6000 mAh se svítilnou od kvalitní značky Baseus snadno můžete najít tady teď právě levně. Právě teď jen za 1874 Kč
Cena: 1874 Kč

Baseus Mega EnergyPump Series přenosný kompresor, 6000 mAh se svítilnou

Baseus CRNL060001 je snadno použitelný, extrémně rychlý a praktický bezdrátový kompresor s dvojitým válcem z tlakově lité slitiny. Je vybaven třemi režimy podsvícení a inteligentním displejem LCD, který přesně ukazuje tlak v pneumatikách a úroveň nabití baterie. Čerpadlo kompresoru se snadno používá a je uživatelsky přívětivé – má vstup typu C, takže je zařízení kompatibilní s většinou dostupných nabíječek.

Rychlé huštění pneumatik za 3,5 minuty!

Výrobek Je 3krát výkonnější a rychlejší než běžné kompresory. Zatímco pumpa Baseus Mega Energy Pump doplní vzduch z 0 barů na plnou kapacitu pneumatik R196 za pouhých 3,5 minuty, typický kompresor zvládne totéž za 10-12 minut. Dvojitý válec z tlakově lité slitiny s vysoce výkonným motorem (250 W) pracuje při 18 000 otáčkách za minutu, takže snadno odčerpá rychlý proud vzduchu bez ztráty tlaku v pneumatikách.

Bezpečné používání

Kompresor má kryt, který odvádí vysoké teploty, a obsahuje řadu prvků, díky nimž je jeho používání zcela bezpečné. Má ochranu proti přepětí, přehřátí, nevybíjí se při nízkých teplotách a je odolný proti přepólování nebo zkratu. Vestavěné vysoce přesné senzory monitorují tlak v pneumatikách v reálném čase s maximální chybou 0,1 baru, a aby toho nebylo málo, automaticky se vypne, jakmile je pneumatika plně nahuštěna, takže máte jistotu, že nedojde k poškození vašeho vozidla.

Pohodlné pumpování bez omezení

Kompresor nemusíte zapojovat do zásuvky zapalovače cigaret – nejste omezeni kabelem, takže můžete bez problémů nafouknout i zadní kolo svého vozu. Přístroj umožňuje nafouknout pneumatiky takových vozidel, jako je osobní automobil (2,2-2,8 baru), motocykl (1,8-2,8 baru), jízdní kolo (45 Psi) nebo dokonce míče (7-9 Psi). V sadě dostanete všechny potřebné trysky spolu s taškou, ve které můžete zařízení snadno uložit.

Spolehlivé osvětlení

Zařízení je vylepšeno nouzovým světlem, abyste mohli kompresor pohodlně používat i ve tmě. Nouzové LED světlo se ukáže jako velmi užitečné, když uprostřed noci chytnete defekt. K dispozici máte tři režimy svícení – nepřetržité, SOS a stroboskopické osvětlení pro bezpečnost při stání.

Sada obsahuje

  • Kompresor
  • Náhradní trysky x4
  • Kabel USB-USB typu C
  • Úložný sáček

Výrobce
Baseus
Název
Baseus Energy Pump Mega Series Dual Cylinder
Model
BS-CG007
Výkon
22 dvojitých válců
Kapacita
6000mAh/22,2Wh
Vstup typu C
5V=3A, 9V=1,5A
Rozměry
230 x 64 x 99 mm
Hmotnost
přibližně 1320 g
Barva
Černá
Čas potřebný k nafouknutí jedné pneumatiky
3,5 min (typ R195)
Počet nafouknutých pneumatik na jedno plné nabití
3 (typ R195)

Další produkty z kategorie Vodácké doplňky

Další produkty od výrobce Baseus


Top