Bauer Supreme S37 S20 JR

Tento unikátní produkt Bauer Supreme S37 S20 JR od top značky Bauer jednoduše najdete na našich stránkách nyní opravdu výhodně. Teď v akci 1886 Kč
Cena: 1886 Kč

Hokejka Bauer Supreme 3S je základním modelem hokejky z řady Supreme. Jedná se o hokejku se skvělými vlastnostmi určenou pro rekreační hráče a hobby hokejisty. Bauer s hrdostí představuje svůj další krok v řadě Supreme. Hokejka Bauer Supreme S37 Grip JR obsahuje klíčové vylepšení s rafinovanými specifikacemi, které byly k vidění v předchozích modelech a jsou jednou z jejich nejlepších hokejek doposud. Počínaje vzhledem, model S37 má známý černý a žlutý vzhled, který se stal známým jako podpisová barva Supreme. Přechod na konstrukci 3S Stick, Bauer přešel s dvoudílnou konstrukcí pro odolnou základnu v celé hokejce. Další je technologie výstřelů, která je tvořena technologií MPK a pomáhá s uvolněním tyče pro rychlé a silné výstřely.

Dále k některé z dalších technologií viditelných na celém hokejce je technologie hřídele vyrobena z Bauerovy UD karbonové konstrukce se čtvercovým rozměrem hřídele. UD Carbon je vazebný uhlík, který této hůlce zajistí vysokou úroveň odolnosti při zachování lehkého designu. Nahoře je DuraFlex Resin, která poskytuje hráči sebevědomé uchopení jejich hokejky.

Dokončením této technologie Bauer pokračoval v UD Carbon dolů do čepele s vnitřním PU Blade Core, který je postaven tak, aby byl vysoce citlivý a poskytoval hráči pocit, který potřebuje při manipulaci s pukem.

Při střele využívá hokejka technologii MPK Technology. Hokejka je dobře vyvážená a zároveň pevná a odolná. Shaft je čtvercového tvaru pro dokonalý úchyt. Hokejky z řady Supreme mají konstruovaný bod ohybu tak, aby střela opustila čepel maximální možnou rychlostí. Hokejka je konstruována spojením 2 kusů, přesto dosahuje vysoké pevnosti a odolnosti.

Délka hokejky: 140cm

Další produkty z kategorie Hokejky

Další produkty od výrobce Bauer


Top