Beany Party + vázání Beany Junior + boty dětský snb set

Velmi oblíbený výrobek Beany Party + vázání Beany Junior + boty dětský snb set od top výrobce Beany můžete sehnat právě ve slevě! Nyní pořídíte jen za 6290 Kč
Cena: 6290 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. LÍBIVÝ, LEHKÝ A IDEÁLNĚ MĚKKÝ DĚTSKÝ SNOWBOARD. SKVĚLÝ PRO ZAČÁTKY MALÝCH SNOWBOARĎÁKŮ

Beany Party dětský snowboard

LÍBIVÝ, LEHKÝ A IDEÁLNĚ MĚKKÝ DĚTSKÝ SNOWBOARD. SKVĚLÝ PRO ZAČÁTKY MALÝCH SNOWBOARĎÁKŮ

Pro výrobu snowboardů PARTY bylo použito speciálně zbroušené dřevěné jádro, díky kterému je snowboard měkký a hravý, ale zároveň stabilní při jízdě v oblouku. PARTY je skvělá volba pro všechny začínající mladé snowboarďáky.

Vlastnosti:

Typ: ALLROUND
Tvrdost: 2 / 10
Prohnutí: Camber
Tvar: Directional
Technologie: Biax fiberglass
Jádro: Celodřevěné jádro
Laminace: Biaxiální laminát
Skluznice: Extrudovaná skluznice
Konstrukce: Cap
Rozložení insertů: 4×2 cm

Vyrobit opravdu kvalitní dětský snb, který odpovídá všem potřebám dětí, zohledňuje jejich nižší hmotnost a respektuje rozličné úrovně snowboardových dovedností, není nic jednoduchého.

Minimum firem, a spočítali bychom je skutečně na prstech jedné ruky, dokáže zpracovat speciální technologii pro výrobu dětských snb. Obvyklý postup je ten, že výrobce použije stejnou technologii jako pro výrobu snb pro dospělé jen jaksi ve zmenšené verzi produktu (stejně silné jádro, stejně skládané lamináty, stejná tloušťka a tvrdost materiálů). Takto vyrobený dětský snb dítěti obvykle znechutí ježdění, protože je neadekvátně tvrdý, těžký a neohebný.

Značka Beany pracovala na speciální RESPONSIVE TECHNOLOGY pro juniory a děti více než dva roky, než byla s výsledkem spokojena.

RESPONSIVE TECHNOLOGY spočívá v náročném a precizním zbrušování dřevěného jádra a specialním skládání laminátů při výrobě dětských snb. Díky této technologii jsou snowboary Beany nejen velmi lehké ale také měkké ve flexi ovšem při zachování nezbytné torzní tvrdosti. Jsou to ideální prkna pro všechny malé a mladé ridery.

Beany Junior snowboardové vázání

Polykarbonát použitý při výrobě Beany Junior je přímo ideálním materiálem pro výrobu juniorského snowboardového vázání. Speciální složení polykarbonátové směsi má za následek optimální tvrdost a flexi jakoby na míru dělané nízké váze mladých jezdců. S tímto vázáním je přenos síly vašeho dítěte na snowboard hračkou.

Vlastnosti:

Velikost vázání: S ideální pro velikost bot EUR 32-37 (200-235mm)
Typ: ALLROUND
Tvrdost: 3 / 10
Baseplate: Polykarbonátový baseplate
Hi-back: Stavitelný hi-back
Ankle-strap: Ankle–strap anatomicky tvarovaný a polstrovaný EVA materiálem, stavitelný
Toe-strap: Toe-strap stavitelný
Montážní disk: 4×4 cm

Beany Junior dětské snowboardové boty

Pohodlná dětská snowboardová bota s teplou, anatomicky tvarovanou vnitřní botičkou z EVA materiálu zajistí, že vaše dítě bude na kopci v teple, suchu a pohodlí. Vnitřní botička s integrovaným šněrovacím systémem je speciálně navržena pro dětský tvar nohy. Za perfektní kompatibilitu s vázáním vděčí bota tvarované gumové podrážce.

Vlastnosti:

Typ: ALLROUND
Tvrdost: 3 / 10
Bota: nepromokavá syntetická kůže a speciální textílie
Vnitřní botička: anatomicky tvarovaná z EVA pěny s integrovaný šněrovacím vázáním
Podrážka: vysoce odolná gumová podrážka tvarovaná pro perfektní fit s vázáním
Háčky: kovové
Šněrování: tkaničky

Parametry produktu Beany Junior snowboardové vázání

Určení Dětské
Modelová řada 2017

Parametry produktu Beany Junior dětské snowboardové boty

Určení Dětské
Modelová řada 2017

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Beany


Top