BeastPink Pink Drive 300 g

Tento vynikající výrobek BeastPink Pink Drive 300 g od značky BeastPink jednoduše můžete najít zde teď za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 369 Kč
Cena: 369 Kč

Pink Drive je komplexní předtréninkový stimulant navržený speciálně pro ženy a jejich jedinečné potřeby. Obsahuje 19 pečlivě vybraných látek. Mezi nimi jsou složky pro zlepšení výkonu včetně stimulantu kofeinu, který pomůže zrychlit metabolismus i zvýšit energetický výdej. A nechybí ani spalovače tuků, účinné rostlinné extrakty a vybrané vitamíny. Jedná se tak o doplněk, který vás doprovodí na cestě za lepšími výkony i vysněnou postavou.

Pink Drive je účinná předtréninkovka pro ženy, která vás připraví na trénink, podpoří výkon a zefektivní spalování tuku

Pink Drive je funkční předtréninkovka přizpůsobená přesně na míru ženskému tělu a jeho potřebám. Abyste byly schopné dostat ze sebe na tréninku maximum, najdete ve složení tohoto nakopávače účinnou dávku kofeinu. Ten totiž díky svým vlastnostem spolehlivě nabudí před každým výkonem. Navíc pomůže zrychlit metabolismus, a spálit tak o něco více kalorií v klidu i při sportu. Tím můžete efektivně podpořit svou snahu zhubnout. Obsažený kofein v předtréninkovce pochází z několika čistě přírodních zdrojů, jako jsou například semínka guarany (Paullinia cupana), listy zeleného čaje (Camellia sinensis), semena kola nut (Cola acuminate), listy yerba maté (Ilex paraguariensis) či listy zelené kávy.

Kromě kofeinu z přírodních zdrojů propůjčují výtažky předtréninkovce také řadu dalších biologicky aktivních látek, které jsou pro tělo maximálně prospěšné. To však nejsou jediné funkce těchto extraktů. Listy zeleného čaje, yerba maté a semínka guarany se navíc používají při snaze o kontrolu hmotnosti a hubnutí. Zelený čaj navíc obsahuje i řadu blahodárných látek, jako jsou například katechiny, polyfenoly a EGCG.

Aby vaše tělo šlapalo během tréninku na plné obrátky, nesmí v preworkoutu chybět ani funkční složky pro podporu výkonu. Mezi ně patří například l-citrulin, který se podílí na produkci oxidu dusnatého. Ten tak může zajistit kvalitnější prokrvení organismu a větší přísun živin i kyslíku k pracujícím svalům. To se může také pozitivně projevit na vašem výkonu. Ve složení najdete ovšem i beta-alanin, který se podílí na vytváření karnosinu. Ten funguje jako takový „uklízeč”, dokáže totiž snížit překyselení svalů a hromadění kyseliny mléčné. To může opět pomoci snížit svalovou únavu, a navíc i prodloužit intenzivní sportovní výkon. Na něj může mít vliv také extrakt z červené řepy (Beta vulgaris).

Další část předtréninkovky Pink Drive patří látkám, které jsou považovány za spalovače tuků. Největší podíl zaujímá l-karnitin. Jeho hlavním úkolem je přenos tuku (mastných kyselin) do buněčných elektráren v podobě mitochondrií, kde jsou spáleny za vzniku energie. Tu pak můžeme využít třeba pro pohyb nebo svalovou práci. Mezi další obsažené spalovače tuku patří extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), který přirozeně obsahuje synefrin. Má rovněž schopnost zapojit se do tukového metabolismu, a přispět tak k využívání tuku (mastných kyselin) pro tvorbu energie. Navíc se spojuje s kontrolou hmotnosti a vylučováním vody z organismu. Stejně jako kofein má termogenní vlastnosti, a může tak rovněž pomoci se zrychlením metabolismu. Výčet spalovačů tuku pak uzavírá extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera). Ten vyniká především svým obsahem proanthokyanidinů neboli tříslovin, které patří mezi antioxidanty.

Ve složení této účinné předtréninkovky se nachází také extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) a sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus). Obě tyto rostliny patří mezi adaptogeny, které jsou obecně používány pro zvyšování odolnosti organismu vůči stresu a jiným vnějším vlivům. Ve složení ovšem najdete také aminokyseliny glycin či taurin, který se často objevuje v energetických nápojích. Poslední část předtréninkovky Pink Drive tvoří vybrané vitamíny B3, B6 a B12, které se podílejí na snížení únavy a vyčerpání. Vitamíny B3 a B12 jsou navíc důležité pro energetický metabolismus.

A aby všechny látky dobře plnily svou funkci a vy jste mohly jejich potenciál využít na maximum, přidali jsme do složení také extrakt z černého pepře (Piper nigrum) s obsahem piperinu. Ten se používá pro zvýšení vstřebatelnosti jednotlivých složek, což vede k vysoké účinnosti této předtréninkovky. Pokud tedy hledáte pomocníka, který vás před tréninkem nakopne, podpoří výkon, zrychlí metabolismus a pomůže efektivněji spalovat tuk, je Pink Drive ideální volbou.

Pink Drive a jeho výhody

 • funkční předtréninkovka pro ženy
 • tvoří ho 19 pečlivě vybraných látek
 • obsahuje spalovače tuku, kofein, rostlinné extrakty a vitamíny
 • pomůže zrychlit metabolismus
 • nabudí před tréninkem
 • pomůže zlepšit přísun živin a kyslíku do svalů, čímž podpoří výkon
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • může zvýšit efektivitu sportovního výkonu
 • pomůže spálit více kalorií v klidu i při sportu
 • může zefektivnit vylučování nadbytečné vody
 • je vhodný i pro vegany
 • ideální před jakýmkoliv sportem

Složení

Příchuť sour watermelon: L-citrulin DL-malát (1:1), Beta-alanin, Glycin, protispékavé činidlo (oxid křemičitý), L-karnitin L-tartrát, extrakt z červené řepy, Taurin, extrakt ze semen Guarany (Paullinia cupana) (standardizovaný na 22% kofeinu), Maltodextrin, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z kořenů rozchodnice růžové (standardizovaný na 5% Rosavinu), extrakt z kořene Sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (standardizovaný na 0,8% Eleutherosides), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) (standardizovaný na 50% polyfenolů, 30% katechinů, 15% EGCG, 7% kofeinu), extrakt ze semen Kola nut (Cola acuminate) (standardizovaný na 10% kofeinu), extrakt z listů Yerba maté (Ilex paraguariensis) (standardizovaný na 8% kofeinu), extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) (standardizovaný na 95% proanthokyanidinů), 100% prášek z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), extrakt ze zelené kávy (Robusta L.) (standardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovou a 2% Kofein), nikotinamid, extrakt z černého pepře (Piper Nigrum) (standardizovaný na 95% Piperin), sladidla (sukralóza, Acesulfam-K), sůl, protispékavé činidlo (vápenaté soli kyseliny orthofosforečné), aromata, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

Příchuť jahodová limonáda: L-citrulin DL-malát (1:1), Beta-alanin, Glycin, protispékavé činidlo (oxid křemičitý), L-karnitin L-tartrát, extrakt z červené řepy, Taurin, extrakt ze semen Guarany (Paullinia cupana) (standardizovaný na 22% kofeinu), Maltodextrin, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z kořenů rozchodnice růžové (standardizovaný na 5% Rosavinu), extrakt z kořene Sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (standardizovaný na 0,8% Eleutherosides), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) (standardizovaný na 50% polyfenolů, 30% katechinů, 15% EGCG, 7% kofeinu), extrakt ze semen Kola nut (Cola acuminate) (standardizovaný na 10% kofeinu), extrakt z listů Yerba maté (Ilex paraguariensis) (standardizovaný na 8% kofeinu), extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) (standardizovaný na 95% proanthokyanidinů), 100% prášek z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), extrakt ze zelené kávy (Robusta L.) (standardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovou a 2% Kofein), nikotinamid, extrakt z černého pepře (Piper Nigrum) (standardizovaný na 95% Piperin), sladidla (sukralóza, Acesulfam-K), sůl, protispékavé činidlo (vápenaté soli kyseliny orthofosforečné), aromata, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

Dávkování

Rozmíchejte 1 odměrku (10 g) ve 250 ml studené vody a užívejte 20 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (sour watermelon, jahodová limonáda) 1 dávka (10 g)
L-Karnitin 500 mg
Extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) 100 mg
– Proanthokyanidiny 95 mg
Prášek z hořkého pomeranče (Citrus aurantium) 100 mg
Extrakt z černého pepře (Piper Nigrum) 10 mg
– Piperin 9,5 mg
L-Citrulin DL Malát (1:1) 3 000 mg
– L-Citrulin 1 650 mg
Beta Alanin 1 000 mg
Extrakt z červené řepy (Beta vulgaris) 500 mg
Extrakt z kořenů Rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 200 mg
– Rosavin 10 mg
Extrakt z kořene Sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
– Eleutherosides 1,6 mg
Extrakt ze semen Guarany (Paullinia cupana) 450 mg
– Kofein 99 mg
Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) 200 mg
– Polyfenoly 100 mg
– Katechiny 60 mg
– EGCG 30 mg
– Kofein 14 mg
Extrakt ze semen Kola nut (Cola acuminate) 200 mg
– Kofein 20 mg
Extrakt z listů Yerba Maté (Ilex paraguariensis) 200 mg
– Kofein 16 mg
Extrakt ze zelené kávy (standardizovaný na 50% kyselinu chlorogenovou) 100 mg
– Kyselina chlorogenová 50 mg
– Kofein 2 mg
Glycin 600 mg
Taurin 500 mg
Vitamín B3 32 mg (200 %*)
Vitamín B6 1,4 mg (100 %*)
Vitamín B12 2,5 µg (100 %*)

* Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obsahuje kofein (151 mg na porci). Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám. Držte mimo dosah dětí. Pokud máte problémy se srdcem, štítnou žlázou, ledvinami nebo játry, před použitím se poraďte se svým lékařem. Skladujte na suchém místě při teplotách 0-25°C, chraňte před přímým slunečním zářením. Spotřebujte nejpozději do 6 měsíců po otevření.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BeastPink


Top