Bern Muse Mips 19/20 satin black

Ve slevě tento výrobek Bern Muse Mips 19/20 satin black od známé společnosti Bern snadno pořídíte zde teď skutečně levně. Cena od 2490 Kč
Cena: 2490 Kč

Muse je dámskou obdobou pánského modelu Baker Mips, první helmy s kšiltem. Vyrábí se standardní absorpční hmotou EPS a je vybavena odepínacím úpletem a poutkem na uchycení brýlí. Vzadu se nachází BOA kolečko pro nastavení velikosti. Parametry

EPS – tvrzený polystyren, hmota s vysokou absorbcí nárazu, nejrozšířenější tlumící vrstva používaná při výrobě helem
ABS Shell – tenká skořepina z velmi odolného plastu pro maximální ochranu hlavy při nárazu
All Season – systém vyměnitelných vpínacích vložek pro univerzální využití v letní i zimní sezóně
Crank Fit – odzkoušený a skutečný systém přizpůsobeného nastavení. Jednoduchý a odolný.
Bern Profile
The Original Visor Brim
Low Profile Sink Fit
1 Shell Size
Hmotnost – 475 g

Helma Muse splňuje normy CPSC a EN 1078 (Přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí) a EN 1077B (přilby na snowboard a lyže).

MIPS

Helma vybavená technologií MIPS (Multi-directional Impact Protection System) se skládá ze tří hlavních částí. EPS polystyrenová skořepina, kluzná vložka MIPS a elastomery, které první dvě části spojují.
Zdrojem inspirace pro pantent MIPS je lidský mozek
Mozek je obklopen mozkomíšním mokem, díky kterému se mozek v lebce pohybuje a je chráněn před nárazy. Napodobením přirozené ochrany mozku funguje i unikátní technologie MIPS, která spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny.
Tenká třecí vrstva MIPS je umístěna mezi vnitřní polstrovanou část a svrchní EPS skořepinu helmy pomocí speciálně vyvinutých ohebných úchytů. Svým uspořádáním nijak neruší celkový vzhled ani tvar helmy, nesnižuje komfort, ani nenarušuje technické vlastnosti. V okamžiku nárazu se vrstva MIPS posune spolu s hlavou nezávisle na směru nárazu a omezí rotaci mozku, která může představovat velké nebezpečí.

Další produkty z kategorie Snowboardové a lyžařské helmy

Další produkty od výrobce Bern


Top