Best Body Nutrition MCT Oil 5000 500ml

Akční a ve slevě výrobek Best Body Nutrition MCT Oil 5000 500ml značky Best Body Nutrition jednoduše najdete zde teď opravdu levně! Teď v akci 558 Kč
Cena: 558 Kč

MCT Oil 5000 je ideální náhradou jedlého oleje a tuku. Například při přípravě salátů jsou vlastnosti MCT oleje velkou výhodou, zejména pro sportovce a lidi, kteří dbají na výživu. MCT olej však není vhodný pro smažení a pečení, protože není tepelně stabilní.

MCT je speciální typ mastných kyselin, které mají díky své struktuře speciální vlastnosti. Best Body Nutrition používá jako surovinu palmový olej s certifikátem RSPO.

Zkratka MCT znamená „Triglyceridy se středním řetězcem“, v angličtině „Medium chain Triglycerides“ (triglyceridy = tuk).

MCT se skládá z mastných kyselin se středním řetězcem s délkou řetězce 6 až 12 atomů uhlíku a glycerolu. Ve srovnání s mastnými kyselinami s dlouhým řetězcem (LCT) se velmi dobře rozpouští ve vodě. U smíšené stravy je absorbováno relativně málo MCT. Díky své vyšší rozpustnosti ve vodě ve srovnání s LCT se dostávají do krve snadněji a mnohem rychleji. MCT jsou poté transportovány přímo do jater a jsou proto k dispozici buňkám.

Samotný MCT nestačí na poskytnutí tuku. Měli byste také myslet na důležité nenasycené esenciální mastné kyseliny, jako je omega 3.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Olej vyrobený z triglyceridů se středním řetězcem (z palmového oleje).

DÁVKOVÁNÍ:

Vhodné pro Bulletproof Coffee! „Neprůstřelná káva“ je ranní posilovač energie, který se používá především u diet, jako je Paleo. Pro přípravu se v mixéru krátce promíchá asi 200 ml kávy, 1 lžíce nesoleného másla a 1 – 2 lžíce MCT oleje. Neprůstřelná káva obsahuje přibližně 441 kcal a 50 g tuku a konzumuje se na snídani. Šálek „neprůstřelné kávy“ dodává tělu vysokou dávku energie, která by měla být okamžitě k dispozici

UPOZORNĚNÍ

„Neprůstřelná káva“ by se neměla užívat delší dobu. Je důležité mít vyváženou stravu, která poskytuje tělu všechny důležité látky v dostatečném množství.

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 ml v 1 dávce 15 ml
Kyselina kaprinová 36 g 5,4 g
Kyselina kapronová 2 g 0,3 g
Kyselina kaprylová 54,67 g 8,2 g
Kyselina laurová 2 g 0,3 g

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Best Body Nutrition


Top