Best Body Professional Kick speed evolution 80 kapslí

Tento levný produkt Best Body Professional Kick speed evolution 80 kapslí originál od značky Best Body můžete najít právě teď skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 374 Kč
Cena: 374 Kč

Professional Kick speed evolution od Best Body obsahují vysokou dávku guarany, kofeinu, taurinu, inositolu, vitamínů a argininu jako perfektní předtréninková kombinace pro efektivní trénink. Bezželatinové tobolky obsahují vysokou dávku guarany, kofeinu, taurinu, inositolu, vitamínů a argininu jako perfektní předtréninková kombinace pro efektivní trénink.

Obsažený extrakt z Guarany se získává z červených plodů jihoamerické lianovité rostliny obsahující kofein. Obsahují 4 – 8% kofeinu.

Kapsle obsahují dvě aminokyseliny – Taurin a L-arginin a škálu vitamínů jako B2, B6, B12, vitamín C. Vitamíny jsou základní živiny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. To znamená, že mu musí být zpřístupněny prostřednictvím stravy nebo doplňků.

Například vitamíny B2, B6 a B12 a niacin pomáhají snižovat únavu a vyčerpání. Vitamin B6, B12 a vitamin C také pozitivně přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci imunitního systému.

Doporučené dávkování Best Body Professional Kick speed evolution:

  • 1 kapsle denně

Upozornění: Žádná náhrada za vyváženou a pestrou výživu a zdravý životní styl. Neskladovat v dosahu dětí. Výrobek uchovávejte uzavřený na suchém místě, chráněn před světlem a při pokojové teplotě do 25°C.

Nutriční hodnoty Best Body Professional Kick speed evolution 80 kapslí:

ve 100g
Vitamín B12 – kobalamin 0,00038 mg
Vitamín B2 0,21 mg
Vitamín B3 – niacin 2,4 mg
Vitamín B6 – pyridoxin 0,21 mg
Vitamín C 12 mg
L-Arginin 100 mg
Extrakt z Guarany 350 mg
Inositol 147 mg
Kofein celkem 200 mg
Přidaný kofein 165 mg
Taurin 100 mg
Z toho kofein 35 mg

Složení:

32,9% guaranový extrakt, hydroxypropylmethylcelulóza (tobolka), 15,5% kofein, 13,8% inositol, 9,4% L-arginin, 9,4% taurin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), kyselina L-askorbová, nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, riboflaviny, kyanokobalamin.

Alergeny:

Neobsahuje.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Best Body


Top