BigZone Kidney+ 180 kapslí

Oblíbený produkt BigZone Kidney+ 180 kapslí originál od výrobce BigZone seženete na našich stránkách levně. Nyní za akční cenu 992 Kč
Cena: 992 Kč

Co je Kidney+?

Kulturisté se velmi často obávají o své orgány a jejich zdraví. Například játra, která však mají samy o sobě velmi silnou a dobrou schopnost regenerace, což se o ledvinách říct nedá. Naše ledviny mají čisticí funkci krve. Filtrují všechny druhy metabolických produktů, rozpuštěných solí, elektrolytů a vylučují je močí. V tomto procesu jsou také odfiltrovány jedy a odpady a ledviny jsou absorbovány jako houba. Příkladem toho může být například nadměrná hladina cukru v krvi nebo hrozba inzulínové rezistence po dlouhou dobu nebo dlouhodobé užívání nebo zneužívání určitých léků. Na rozdíl od jater se ledviny neregenerují dostatečně nezávisle a jsou závislé na pomoci s „vyplavováním toxinů“, pokud jsou přemoženy po delší dobu.

Kidney+ je produkt s přísadami, které mohou podporovat zdravou funkci ledvin a byl vyvinut speciálně pro detoxikaci ledvin, u nichž se očekává, že budou mít relativně vysokou hladinu toxinů a odpadu.

Proč Kidney+ od BigZone?

Tento inovativní produkt poprvé kombinuje v jednom složení nejsilnější složky, o nichž se tvrdí, že mají významný vliv na zdraví ledvin. Vrcholem receptury není jako obvykle pouze Astragalus, ale kombinace polysacharidů Astragalusu a Anděliky čínské. Současný výzkum v této oblasti přisuzuje těmto sloučeninám velmi silný synergický účinek v určitém poměru, který zde byl samozřejmě zohledněn. Zahrnuty jsou také vyzkoušené a testované látky jako je skutečný výtažek ze Zlatobýlu obecného a extraktu z celerových semen, u kterých lze prokázat, že mají silný vliv na detoxikaci ledvin.

Kidney+ od Big Zone může pomoci zlepšit aktivitu ledvin a detoxikaci.

Přednosti produktu:

  • 3g astragalus na porci
  • + Andělika čínská pro zlepšení efektu astragalus
  • může podporovat zdraví ledvin
  • Ideální pro kulturisty

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kozinec blanitý extrakt (Astragalus membranaceus) 10:1 – polysacharidy 50%, Andělika čínská, Zlatobýl obecný extrakt 4:1, Extrakt semen z celeru, Kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza

DÁVKOVÁNÍ:

Vezměte 6 tobolek s dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Doplněk stravy.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 6 kapslí
Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) kořen 500 mg 3000 mg
Andělika čínská 100 mg 600 mg
Zlatobýl obecný 75 mg 450 mg
Extrakt ze semen celeru 75 mg 450 mg

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce BigZone


Top