BioTech Hyper Mass 5000 1000g

Oblíbený a kvalitní kus BioTech Hyper Mass 5000 1000g pocházející od značky BioTech USA jednoduše můžete sehnat na našich stránkách skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 269 Kč
Cena: 269 Kč

Ideální řešení pro ty, jenž potřebují doplnit svůj denní příjem o pořádnou dávku kalorií a kvalitních aminokyselin! Sacharidový proteinový nápoj s kreatinem, vysokým obsahem vlákniny neobsahující přidaný cukr.

Okouzlen hmotou
Hyper Mass je skvělou volbou pro lidi snažících se o nárůst hmoty, protože zvýšený kalorický příjem potřebných pro růst je možné zajistit tímto produktem, který se skládá z pečlivě vybraných ingrediencí.

Tricarbo Matrix komplex sacharidů, který je složen ze tří druhů sacharidů s různým glykemickým indexem. To vše bez přidaného cukru! *

Proteinový komplex se skládá ze tří proteinových složek, které mají různou dobu absorpce, což vám zajistí potřebný zdroj bílkovin pro růst svalové hmoty.

Pro vyvážené složení živin každá dávka obsahuje 1,6 g tuku (kokosový tuk), který je vynikajícím zdrojem MCT.

To však není všechno, protože Hyper Mass obsahuje více než 3 g mikronizovaného (menší velikost částic) kreatin monohydrátu, který má lepší vlastnosti než normální kreatin monohydrát.

TriCarbo Matrix je ideální sacharidový komplex bez přidaného cukru *!
Zvýšení příjmu energie je nezbytné pro zvýšení tělesné hmotnosti, což lze dosáhnout zvýšeným příjmem sacharidů a bílkovin. Kromě zvýšeného množství je také důležité sledovat kvalitu živin!

Vzhledem k výše uvedenému, jsme vytvořili podle TriCarbo Matrix, obsahující maltodextrin s vysokým glykemickým indexem a také vysokým obsahem vlákniny s nízkým glykemickým indexem ve formě inulinu. Obsahuje také kukuřičný škrob, moderní, široce rozšířený zdroj sacharidů.
Tato komplexní sacharidová receptura je ideální pro pokrytí potřebné energie na zvýšení hmotnosti, a to bez přidání cukrů *.

Proteinový komplex ze syrovátkového koncentrátu, kaseinátu vápenatého a syrovátkového izolátu.
ProteinComplex obsahuje 3 různé složky bílkovin s různými dobami absorpce, které díky své vysoké biologické hodnotě poskytují vysoce kvalitní zdroj bílkovin pro zvýšení tělesné hmotnosti.

Vyvážené složení živin pro růst
Je zvláště důležité, že kromě sacharidů a bílkovin produkt na růst svalové hmoty by měl obsahovat i vysoce kvalitní tuky. Proto Hyper Mass obsahuje kokosový olej, jehož používání má v současnosti rostoucí popularitu.

Mikronizovaný kreatin monohydrát
Makromolekula kreatinu se skládá ze tří aminokyselin (glycin, methionin, arginin), které jsou základní složky při procesu přeměny ATP na energii. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících dávek velmi intenzivního cvičení.

Hyper Mass stejně jako všechny ostatní BioTechUSA produkty obsahují bezpečné a pečlivě vybrané složky.

Doporučené dávkování

 • smíchejte 1 dávku ( zhruba 65 g – 1 odměrka ) Hyper Mass přípravku s 450 ml odtučněného mléka nebo vody
 • užívejte 2 dávky denně, alespoň jednu nejlépe po tréninku
 • dávkování záleží na vašem příjmu sacharidů z běžné stravy a energetickém výdaji

Nutriční informace

100 g RVH% *
100 g
65 g RVH% *
65 g
130 g RVH% *
130 g
energie 1656 kJ
391 kcal
20% 1076 kJ
254 kcal
13% 2152 kJ
508 kcal
26%
Tuky 2,2 g 3% 1,4 g 1,9% 2,9 g 3,8%
– z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g 6% 0,78 g 3,9% 1,6 g 7,8%
Sacharidy 58,5 g 23% 38 g 15% 76 g 30%
– z toho cukry 7,6 g 8% 4,9 g 5,2% 9,9 g 10,4%
vláknina 8,3 g ** 5,4 g ** 11 g **
bílkoviny 30 g 60% 20 g 39% 39 g 78%
sůl 1 g 17% 0,65 g 11% 1,3 g 22%

* RVH: Referenční výživová hodnota. Referenční příjem dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
**: RVH není stanoveno.

1 dávka (65 g) Denní dávka (130 g)
Mikronizovaný kreatin monohydrát 3,25 g 6,5 g
– z toho kreatin 2,9 g 5,7 g

Složení

 • vanilka: TriCarbo Matrix 67% (maltodextrin, inulin, nativní kukuřičný škrob), Protein Blend 23% (syrovátkový bílkovinný koncentrát, kaseinát vápenatý, syrovátkový bílkovinný izolát), mikronizovaný kreatin, monohydrát, zahušťovadlo (celulózová guma), aromata, emulgátor: lecitiny (sója), sůl, sladidlo (sukralóza), barvivo (tartrazin) *.
 • malina-jogurt: TriCarbo Matrix 65% (maltodextrin, inulin, nativní kukuřičný škrob), Protein Blend 23% (syrovátkový bílkovinný koncentrát, kaseinát vápenatý, syrovátkový bílkovinný izolát), mikronizovaný kreatínmonohydrát, zahušťovadlo (celulózová guma), aromata, kyselina (kyselina citronová), emulgátor: lecithiny (sója), sůl, sladidlo (sukralóza), barviva (Allura červená AC *, indigotin).
 • čokoláda: TriCarbo Matrix 63% (maltodextrin, inulin, nativní kukuřičný škrob), Protein Blend 22% (syrovátkový bílkovinný koncentrát, kaseinát vápenatý, syrovátkový bílkovinný izolát), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, mikronizovaný kreatin monohydrát, zahušťovadlo (celulosová guma) , aromata, emulgátor: lecithiny (sója), sůl, sladidlo (sukralóza).
 • karamel-kapučíno: TriCarbo Matrix 64% (maltodextrin, inulin, nativní kukuřičný škrob), Protein Blend 22% (syrovátkový bílkovinný koncentrát, kaseinát vápenatý, syrovátkový bílkovinný izolát), mikronizovaný kreatin monohydrát, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, zahušťovadlo (celulózová guma), aromata, instantní káva (1,2%), emulgátor: lecithiny (sója), sůl, sladidlo (sukralóza).
  * Může mít nepříznivé účinky na činnost a pozornost dětí.

Informace

 • Doplněk stravy
 • Uskladňujte mimo dosah malých dětí.
 • Nevhodné pro kojící a těhotné ženy.
 • Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.
 • Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.
 • Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek uvedených ve složení produktu.
 • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a výrobky z nich.

Výrobce: Biotech USA, P.O. Box 9000, 33340 Fort Lauderdale, United States

Další produkty z kategorie Sacharidy a gainery

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top