BioTech USA Beta Alanin 300g

Tento akční a ve slevě produkt BioTech USA Beta Alanin 300g od společnosti BioTech USA snadno seženete tady nyní za výhodnou cenu. Nabídky od 598 Kč
Cena: 598 Kč

Beta-Alanin je neesenciální aminokyselina, která v kombinaci s L-histidin podporuje vznik karnosinu. Vyšší hladina karnosinu ve svalové tkáni napomáhá pozitivně regulovat pH svalstva a tím zlepšovat fyzický výkon. Díky pravidelnému užívání dojde ke snižování svalové únavy a postupnému navýšení tréninkového objemu. Beta-Alanin je vhodný na sprint nebo silový trénink, kde je potřebná výbušná síla. Taktéž je vhodný pro vytrvalostní sporty, protože pomáhá oddalovat únavu.

Výhody

  • pozitivně reguluje pH svalů
  • zlepšuje fyzický výkon
  • potlačuje únavu
  • zvyšuje vytrvalost
  • vhodný pro intenzivní trénink

SLOŽENÍ:

obsahuje: Beta alanin, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý).

DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchejte 1 dávku (2 g = 1/2 odměrky) v 400 ml vody nebo nealkoholického nápoje. Užijte 2 dávky denně, jednu z nich 30 minut před tréninkem.

UPOZORNĚNÍ

Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 2 g
Beta Alanin – CarnoSyn® 100000 mg 2000 mg

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top