BioTech USA Beta Alanin 90 kapslí

Tento akční a ve slevě výrobek BioTech USA Beta Alanin 90 kapslí od značky BioTech USA můžete získat na našich stránkách teď ve slevě. Cena již od 289 Kč
Cena: 289 Kč

Beta-Alanin je neesenciální aminokyselina, která v kombinaci s L-histidin podporuje vznik karnosinu. Vyšší hladina karnosinu ve svalové tkáni napomáhá pozitivně regulovat pH svalstva a tím zlepšovat fyzický výkon. Díky pravidelnému užívání dojde ke snižování svalové únavy a postupnému navýšení tréninkového objemu. Beta-Alanin je vhodný na sprint nebo silový trénink, kde je potřebná výbušná síla. Taktéž je vhodný pro vytrvalostní sporty, protože pomáhá oddalovat únavu.

Výhody

  • pozitivně reguluje pH svalů
  • zlepšuje fyzický výkon
  • potlačuje únavu
  • zvyšuje vytrvalost
  • vhodný pro intenzivní trénink

SLOŽENÍ:

obsahuje: Beta alanin (85%), kapsle (želatina, purifikovaná voda, barvivo: oxid titaničitý, černý oxid železitý), protihrudkující látka (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 4 kapsle denně (1 kapsli každé 4 hodiny).

UPOZORNĚNÍ

Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 4 kapsle
Beta Alanin – CarnoSyn® 800 mg 3200 mg

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top