Biotech USA Black Blood shot 60ml

Nejprodávanější výrobek Biotech USA Black Blood shot 60ml pocházející od značky BiotechUSA snadno získáte u nás teď skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 45 Kč
Cena: 45 Kč

Black Blood shot od BiotechUSA je silný nakopávač, který budeš moct mít vždy po ruce. Black Blood je v předténinkový vzorec, který obsahuje pouze funkční látky nikoliv žádné zbytečnosti. Black Blood je určen pro sportovce, kteří mají extrémní nároky!

Díky svému praktickému balení v ampulích jej můžete konzumovat okamžitě před anebo během tréninku. Produkt obsahuje 5 aktivních složek v perfektní dávce. Kromě toho jsme dbali na správný výběr ingrediencí tak abychom vytvorili produkrt vnejideálnější synergii.

Prvotně si představíme ingredience v téhle nadupané předtréninkovce. Black Blood obsahuje 1500 mg Beta Alaninu, 900 mg Tauriny, který je znám jako neutransmiter (podílí se na přenosu nervových vzruchů). Nelze opomenout ani L-tyrosin, který je podmíněnou esenciální aminokyselinou. Kromě toho bychom zmínit také extrakt z listů zeleného čaje s 80% obsahem polyfenolu. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na 200 mg kofeinu v dávce.

  • 5 funkčních látek
  • 1500 mg Beta-Alaninu v dávce
  • 200 mg kofeinu v dávce
  • vhodný k okamžité kombinaci
  • praktické balení v ampulích

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1/2 dávky (30 ml) 15 až 30 minut před výkonem. Před konzumací dobře protřepejte. Nepřekračujte maximální denní dávku.

Upozornění: Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (200 mg/30 ml). Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

Nutriční hodnoty BiotechUSA Black Blood shot 60ml – Růžový grep:

v 60ml v porci 30ml
Beta-Alanine 3000 mg 1500 mg
Taurine 1800 mg 900 mg
L-tyrosine 150 mg 75 mg
Kofein 400 mg 200 mg
Extrakt ze zeleného čaje 40 mg 20 mg
z toho polyfenoly 32 mg 16 mg

Složení:

Voda, betaalanin, taurin, sladidla (sorbitoly, acesulfam K, sukralóza), kyselina (kyselina citrónová), kofein 0,67%, zahušťovadla (celulózová guma, xanthanová guma, guarová guma), L-tyrosin, konzervační látka (kyselina sorbová), zelený čaj ( Camelliasinensis) extrakt z listů 0,07%, aroma, barva (karmín).

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce BiotechUSA


Top