BioTech USA L-Tyrosine 100 kapslí

Tento kvalitní produkt BioTech USA L-Tyrosine 100 kapslí od top výrobce BioTech USA jednoduše můžete najít nyní skutečně levně! Akční cena 380 Kč
Cena: 380 Kč

Tyrosin je neesenciální aminokyselina, tělo si ji je schopné produkovat – i když ve velmi malém množství – z esenciální aminokyseliny fenylalaninu. Přirozeně se nachází v banánech, avokádu a většině potravin s vysokým obsahem bílkovin, jako jsou maso, mléčné výrobky a vejce. Jód je zase potřebný ke správné tvorbě hormonů ve štítné žláze. Hormony v sobě obsahují až 65% jódu. Z toho vyplývá, že v těch zeměpisných oblastech, kde je nízký příjem jódu, se častěji vyskytují onemocnění štítné žlázy. V případě hypotyreózy (snížená činnost štítné žlázy), užívání výrobků obsahujících L-tyrosin a jód, může výrazně snížit nepříznivé symptomy.

Výhody

  • až 1000 mg L-tyrosinu na jednu dávku
  • prekurzor adrenalinu a noradrenalinu
  • zvyšuje výkon a koncentraci
  • obohacen o jód

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-tyrosin, kapsle (želatina, purifikovaná voda, barvivo: oxid titaničitý), emulgátor (stearan hořečnatý), protispékavá látka (oxid křemičitý), jodid sodný.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 kapsle denně před jídlem.

UPOZORNĚNÍ

Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
Jód 150 mcg (100%*) 300 mcg (200%*)

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
L-Tyrosin 500 mg 1000 mg

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top