Body Nutrition L-Glutamine Pure 500g powder

Ve slevě tento produkt Body Nutrition L-Glutamine Pure 500g powder originál od značky Body Nutrition jednoduše seženete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Ceny od 499 Kč
Cena: 499 Kč

Glutamine pure od BODY NUTRITION o formě výživového doplňku se doporučuje užívat i kvůli preventivním a rekuperačním účinkem, ale mezi jeho funkce patří i detoxikace organismu, a navíc chrání organismus před přetížením z tréninku. Glutamin zlepšuje také dusíkovou bilanci, a často se užívá i proto, že zabraňuje ztrátám svalové hmoty, reguluje tvorbu glykogenu v játrech, reguluje rovnováhu a metabolismus bílkovin a mnoho dalších. Je důležitým substrátem pro bílé krvinky a jeho snížení po náročném a déletrvajícím zatížení může vést k jeho deficitu, což má za následek zhoršení funkční zdatnosti bílých krvinek.

Glutamin je také důležitým prostředkem pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty. Je to proto, že glutamin podporuje tvorbu růstového hormonu a vytváří antikatabolický stav. Tréninkem je jeho hladina odbourávána, a je nápomocný hlavně tehdy, pokud sportovec trénuje skutečně intenzivní. Důležitý je pro lidi, kterým cvičení a výživa vytvářejí velký stres pro tělo. Tento výživový doplněk užívá mnoho sportovců a lidí i během redukční diety při omezení sacharidů a lidí, kteří se snaží spálit tuky bez rozpadu svalové hmoty. Jeho úloha spočívá v normalizaci růstového hormonu, podpoře zpracování glukózy po tréninku, podpořeni hydratace svalů a potlačování kyseliny mléčné ve svalech, čímž zmírňuje namožené svaly.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-glutamin.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívá se v cyklech, 2 týdny 2x denně po 5 g, 1 týdny pauza. Většinou se užívá 30 až 60 minut před zátěží, případně během zátěže nebo okamžitě po zátěži.

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby s nesnášenlivostí na použitou surovinu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladovat v suchu při teplotě do 25 ° C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

Průměrné nutriční informace

ve 100 g v 1 dávce 5 g
Energetická hodnota 1496 kJ (18%*) 74,8 kJ (1%*)
Energetická hodnota 352 kCal (18%*) 17,6 kCal (1%*)
Bílkoviny – proteiny 99 g (198%*) 4,95 g (10%*)

Aminokyselinové spektrum

ve 100 g v 1 dávce 5 g
L-Glutamin 99000 mg 4950 mg

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Body Nutrition


Top