Bodyflex Acetyl L-carnitine forte 100 kapslí

Kvalitní a žádaný výrobek Bodyflex Acetyl L-carnitine forte 100 kapslí originál od výrobce Bodyflex snadno můžete získat na našich stránkách v akci! Akční cena 539 Kč
Cena: 539 Kč

Jeden z nejsilnějších spalovačů tuku a nootropikum na trhu.

Lidské tělo využívá jako zdroj energie cukry nebo tuky. Aby bylo možné tuky jako zdroj energie využít, je potřeba je do buňky nějak dopravit. K tomu je nepostradatelný L-karnitin, který se účastní transportu mastných kyselin (tuků) do buněčných elektráren (mitochondrií), kde dochází k jejich spálení ve formě energie. Jednoduše řečeno, karnitin na sebe naváže tuk, který přenese do buňky, kde je následně využitý jako zdroj energie. Nedostatek karnitinu tedy může mít za následek to, že se bude tuk využívat jako zdroj energie velmi těžko.

Díky karnitinu dochází k oxidaci tuku a tím pádem k ušetření zásob svalového glykogenu potřebného pro intenzivní sportovní výkon. Karnitin je také oxidován a následně využíván k tvorbě ATP (paliva pro silový výkon). Dalším benefitem je jeho role v odbourávání metabolitů vznikajících spalováním energie např. kyseliny mléčné ve svalech. Z toho vyplývá, že ze suplementace tímto produktem budou profitovat všichni sportovci, kteří potřebují větší zásoby glykogenu k optimálnímu výkonu (fitness, bojové sporty, hokej, fotbal, cyklistika apod.)

Mimo spalování tuku má Acetyl-L-Karnitin vliv i na duševní výkonnost, koncentraci a paměť díky neurotransmiteru acetylcholinu. Právě acetyl forma karnitinu je zodpovědná za jeho přenos přes hematoencefalickou bariéru v mozku, kde může bioaktivně působit. Stále více vědeckých studií potvrzuje jeho pozitivní účinky v prevenci Parkinsonovy choroby, stařecké demence, Alzheimerovy choroby a dalších. Užívání je tedy velmi přínosné pro ty, kteří chtějí zpomalit následky stárnutí.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Acetyl L-karnitin, protispékavá látka (stearan hořečnatý), želatina.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1-2 kapsle ráno na lačno, popř. před tréninkem a zapijte dostatečným množstvím vody.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
ALC – Acetyl L-Karnitin 700 mg

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Bodyflex


Top