BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v11a

Výjimečný a žádaný kus BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v11a od výrobce BUSHIDO můžete najít tady teď za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 1029 Kč
Cena: 1029 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v11a jsou vyrobeny z kvalitní, syntetické kůže podšité speciální tkaninou, která odolává poškozením.


Rukavice jsou ze strany dlaně opatřeny síťkou ActivCLIMA, která v kombinaci s vnitřním, vzduch propouštějícím materiálem, napomáhá snižovat teplotu uvnitř rukavice, díky tomu se ruka méně potí a trénink je komfortnější. Hřbetní část rukavice je vyplněná speciální 8 mm vysokou gelovou vrstvou GEL Protect System spolu s ručně vyráběnou vrstvenou vložkou, ta je vyráběna z kombinací různých materiálů. Toto vyztužení rukavice se používá u prémiových značek jako jsou King, Twins, Yokkao. Spojení těchto technologií dokonale pohlcuje údery i během delšího a intenzivnějšího tréninku jak na boxovacím pytli, tak na terči či při tréninku se sparing partnerem, dokonce i v podmínkách, kdy běžné rukavice již podléhají intenzitě tréninku. Bezpečnost rukavic zajištuje pásek se suchým zipem pro zpevnění zápěstí.

Parametry:

  • Typ materiálu: syntetická kůže
  • Výplň: GEL Protect System – 8 mm vysoká vrstva gelu + ručně vyráběná vrstvená vložka
  • Barva: bílo-černá
  • ActivCLIMA – systém odvětrávání
  • Široký a pevný pásek na zápěstí

Další produkty z kategorie Boxerské rukavice

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top