BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v19

Tento vynikající výrobek BUSHIDO Boxerské rukavice DBX B-2v19 od společnosti BUSHIDO jednoduše získáte tady nyní skutečně levně. Ceny od 1633 Kč
Cena: 1633 Kč


Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v19 jsou ručně ušity z přírodní, vysoce kvalitní kůže podšité speciální tkaninou, která odolává poškozením. Do rukavic je všita ručně vyráběná, vícevrstvá vložka vyrobena ze speciální obměny paměťové pěny, která dokonale pohlcuje údery i během delšího a intenzivnějšího tréninku jak na boxovacím pytli, tak na terči či při tréninku se sparing partnerem. Vložka je navíc odolná vůči „utlučení“ a velice rychle se vrací do původního tvaru, to je zárukou dlouhé životnosti.

Model B-2v19 je vybaven vložkami Wrist Protect, které jsou umístěny v oblasti zápěstí a záprstních kostí, tyto vložky jsou vyrobeny z hutné pěny a snižují zatížení dlaně během úderu. Bezpečnost rukavic dále zajištuje dvojitá manžeta pro zpevnění zápěstí, která je, ve srovnání s jednoduchou manžetou, trvanlivější, lépe se dotahuje a zápěstí poskytuje více pohodlí. Vnitřní, pružná manžeta pohlcuje větší část z energie a tím se prodlužuje životnost hlavní, vnější manžety. Prostor pro palec je spojený řemínkem se zbytkem rukavice. Tyto prvky minimalizují možnost zranění.

Parametry:

  • Typ materiálu: přírodní kůže
  • Výplň rukavic: speciální PUR pěna
  • Technologie Wrist Protect

Upozornění:

  • Záruka: 12 měsíců

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top