BUSHIDO Boxovací pytel DBX Elite 130 cm, červený, prázdný

Zlevněný produkt BUSHIDO Boxovací pytel DBX Elite 130 cm, červený, prázdný originál od výrobce BUSHIDO snadno můžete najít právě nyní skutečně výhodně. Teď za akční cenu 1499 Kč
Cena: 1499 Kč

Boxovací pytel DBX BUSHIDO 130 x 40 cm v provedení Elite je vyroben z inovované syntetické kůže Rexine, která parametry předčí i přírodní kůži.


Rexine kombinuje vzhled a pružnost přírodní kůže s odolností syntetické kůže a není potřeba ho impregnovat. O Rexinu se mluví jako o „kůži nové generace“.

Rozměry pytle 130 x 40 cm jsou ideální pro domácí tréninky. Pytel je dodáván prázdný a po vyplnění textilními materiály se jeho hmotnost pohybuje kolem 40 kg. Délka pytle včetně řetězů je 160 cm a je tak vhodný do místností s výškou stropu 210 – 260 cm.

Pro větší pevnost a bezpečnost jsou nosné popruhy pokryty kůží, přišity režnou nití a opatřeny kovovými nýty. Dno pytle je vybaveno ocelovým okem pro použití gumových expandérů, které omezí pohyb a houpání pytle. Nosné řetězy jsou zakončeny S-háky pro rychlé sundání pytle.

Parametry:

  • Materiál: syntetická kůže Rexion
  • Otočné závěsné oko zamezujicí zakroucení řetězů
  • Trojúhelníkové motnážní oka,chrání popruhy proti poškození
  • Ideální výška místnosti je 210 – 260 cm
  • Pytel je dodáván prázdný

Další produkty z kategorie Boxovací pytle a hrušky

Další produkty od výrobce BUSHIDO


Top