Casadei Vortex Verde matte 20

Akční a ve slevě produkt Casadei Vortex Verde matte 20 od značky Casadei jednoduše můžete pořídit právě nyní za akční cenu! Právě lze objednat jen za 6199 Kč
Cena: 6199 Kč

Dětské kolo Casadei Vortex odpružené 20″ je sportovní horské kolo pro juniory se vším, co má mít správné kolo. Má nádherný matný lak, vypletené lakované hliníkové ráfky 20″ (20 palců = 50 cm) a nafukovací pláště. Kolo je doporučeno pro výšku dítěte 120-145 cm a pro děti ve věku cca 7 – 11 let. Maximální nosnost kola je 100 kg. Kolo má kvalitní a přesnou 6stupňovou přehazovačku Shimano RevoShift od předního světového výrobce cyklokomponent Shimano. Jednoduchým pohybem ruky na řídítkách rychle a spolehlivě změníte převodový stupeň. Přehazovačka je na kole seřízena již z výroby. Kolo má přední a zadní velmi účinné brzdy V-brake, které se ovládají alu páčkami na řídítkách. Brzdy jsou již seřízené z výroby. Odpružená přední vidlice poskytuje dobrý jízdní komfort na všech površích. Tuhá konstrukce zaručí jezdci dokonalé vedení směru. Kolo má odlehčený rám z Hi-Ten oceli. Zadní kolo má kvalitní volnoběžku, tzv. „cvrčka“. Ergonomicky tvarované sedlo je polstrované, výška sedla je nastavitelná (minimální výška sedla je 58 cm od země), lze ji snadno upravit pomocí rychloupínáku. Celková délka kola je 145 cm. Součástí výbavy je je stojan na kolo, zvonek a držák s láhví na pití.

Hmotnost kola je 12,8 kg. Vyrobeno v Itálii. Kolo obdržíte v přepravním kartonu, kdy kolo je již z výroby z 95 % předem smontováno. Po vybalení z kartonu stačí provést tyto jednoduché kroky, které vám nezaberou více než 30 minut: narovnání řídítek, montáž pedálů a doplňků ke kolu.

Kola od italského výrobce Casadei se vyznačují moderním designem a použitím kvalitních komponent. Historie značky sahá až do 80. let dvacátého století, kdy byla firma založena. Všechna dětská kola Casadei jsou vyrobena v Itálii a jsou certifikována podle přísných evropských předpisů. Dětská kola Casadei jsou zárukou bezpečné a příjemné jízdy pro každé dítě.

Další produkty z kategorie Jízdní kola

Další produkty od výrobce Casadei


Top