Cattara Kempingový vozík skládací TROGIR ARMY

Diskontní produkt Cattara Kempingový vozík skládací TROGIR ARMY od značky Cattara snadno seženete tady a teď právě skutečně výhodně. Teď za akční cenu 2399 Kč
Cena: 2399 Kč

Užitečný vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě.

Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky o průměru 19 cm pro usnadněný pohyb. Trogir Army si poradí v jakémkoliv terénu na jakémkoliv povrchu.

Rukojeť pro řízení vozíku je teleskopická, nastavitelná po celé délce, po přepravě je možné její zajištění ve výchozí poloze. Madlo je ergonomicky tvarováno, pro pohodlný úchop a bezpečnou manipulaci.

Rám vozíku zabezpečuje nosnost až 70kg zavazadel, je tvořen kvalitní ocelí černé barvy s možností rychlého rozložení. Není třeba žádného nářadí, vozík stačí roztáhnout do převozní polohy a zajistit vespod suchým zipem.

Celkové rozměry vozíku 86 x 55 x 104 cm a ve složeném stavu 54 x 76 x 20 cm, s váhou 8 kg. Nákladový prostor je objemný a díky své konstrukci je možné naložit mnohem více věcí, až do povolené nosnosti. Čelní strana korby vozíku je opatřena dvěma sítěnými kapsami na lahve s pitím, či opalovací krémy apod.

Nosnost, praktičnost a kvalita provedení dělají z vozíku Trogir Army výjimečného a nepostradatelného pomocníka pro outdoorové aktivity a pobyt v přírodě.

Technická data
Přenosný, složitelný ano
Váha 8 kg
Rozměry pro uložení 54 x 76 x 20 cm
Rozměry vozíku 86 x 55 x 104 cm
Nosnost 70 kg
Materiál rámu ocel
Teleskopické madlo 54-82 cm

Další produkty z kategorie Outdoorové vařiče

Další produkty od výrobce Cattara


Top