Choke Juicy Susi Big Jim Glow pennyboard

Tento zlevněný produkt Choke Juicy Susi Big Jim Glow pennyboard od kvalitní značky Choke jednoduše najdete na našich stránkách teď právě skutečně levně. Cena již od 1890 Kč
Cena: 1890 Kč

Legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět – stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly. Juicy Susi je série boardů značky Choke. Vinylové mini longboardy, které mají poměrně malou desku, ale velká kolečka.
Juicy Susi mají desku o rozměrech 72 x 19 cm. Original Aluminium casted Juicy Truck, který je extra odolný. Skate je osazený polyuretanovými kolečky ve velikosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolečka, která výborně tlumí nerovnosti. O jejich tichý chod se starají ložiska třídy ABEC 5.
Kvalitně osazené a velmi pružné mini boardy jsou dostupné v několika barevných variantách. Stačí si pouze vybrat! Díky své velikosti a nízké hmotnosti jsou Juicy Susi ideální na cruising po městě. Dokonale ovladatelné skaty, které můžete mít stále s sebou. Juicy Susi – to je parádní retro záležitost ve stylu oblíbených penny, ale za daleko nižší cenu.
kolečka: 60 x 45 mm, Juicy 78A MD SHR
ložiska: WCD ABEC 5
deska: PP composite 72 x 19 cm (28″ x7,5″)
truck: Alu 4″ original casted Juicy, Jelly interlock cushions

Další produkty z kategorie Skateboardové komplety

Další produkty od výrobce Choke


Top