Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange pennyboard

Žádaný kus Choke Juicy Susi Dirty Harry Clear Orange pennyboard originál od značky Choke snadno můžete najít u nás právě ve výprodejové akci! Ceny již od 1749 Kč
Cena: 1749 Kč

Legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět – stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly. Juicy Susi je série boardů značky Choke. Vinylové mini longboardy, které mají poměrně malou desku, ale velká kolečka.
Juicy Susi Dirty Harry mají širší, delší a konkávní desku o rozměrech 60 x 16,5 cm. AL casted Susi Truck, který je extra odolný. Skate je osazený polyuretanovými kolečky Juicy ve velikosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolečka, která výborně tlumí nerovnosti. O jejich tichý chod se starají ložiska WCD ABEC 5.
Kvalitně osazené a velmi pružné mini boardy jsou dostupné v několika barevných variantách. Stačí si pouze vybrat! Díky své velikosti a nízké hmotnosti jsou Juicy Susi ideální na cruising po městě. Dokonale ovladatelné skaty, které můžete mít stále s sebou. Juicy Susi – to je parádní retro záležitost ve stylu oblíbených penny, ale za daleko nižší cenu.
kolečka: 60 x 45 mm Juicy 78A MD SHR
ložiska: WCD ABEC 5
deska: 60 x 16,5cm (23,75″ x 6,5″)
truck: alu 3,5″ AL casted Juicy
nosnost: 100 kg

Další produkty z kategorie Skateboardové komplety

Další produkty od výrobce Choke


Top