Choke Juicy Susi Elite South State pennyboard

Tento akční a ve slevě výrobek Choke Juicy Susi Elite South State pennyboard od top značky Choke jednoduše můžete získát tady a teď opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 1699 Kč
Cena: 1699 Kč

Legendární vinylové mini boardy ze 70. let jsou zpět – stylové skaty Juicy Susi s pestrobarevnými deskami a koly. Juicy Susi je série boardů značky Choke. Vinylové mini longboardy, které mají poměrně malou desku, ale velká kolečka. Juicy Susi mají desku o rozměrech 57 x 15 cm. Original AL casted Juicy Truck, který je extra odolný. Skate je osazený polyuretanovými kolečky ve velikosti 60 x 45 mm v tvrdosti 78A. Super kolečka, která výborně tlumí nerovnosti. O jejich tichý chod se starají ložiska třídy WCD ABEC 7.
Kvalitně osazené a velmi pružné mini boardy jsou dostupné v několika barevných variantách. Stačí si pouze vybrat! Díky své velikosti a nízké hmotnosti jsou Juicy Susi ideální na cruising po městě. Dokonale ovladatelné skaty, které můžete mít stále s sebou. Juicy Susi – to je parádní retro záležitost ve stylu oblíbených penny, ale za daleko nižší cenu.

kolečka: 60 x 45mm, Juicy 78A MD SHR
ložiska: WCD ABEC 7
deska: PP composite 57 x 15cm (22,5″ x 6″)
truck: alu 3,5″ original AL casted Juicy
nosnost: 100 kg
dárek: Batoh na skate Choke Juicy Susi

Další produkty z kategorie Skateboardové komplety

Další produkty od výrobce Choke


Top