Climaqx Pás Waist Shredder

Kvalitní kus Climaqx Pás Waist Shredder s osvědčenou značkou Climaqx jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě opravdu levně! Akční cena již od 599 Kč
Cena: 599 Kč

Pás Waist Shredder je určen každému, kdo chce během cvičení maximalizovat pocení v oblasti břicha, a tím zvýšit jeho odvodnění. Je velmi příjemný na těle, a tak se dá nosit i několik hodin v kuse. Perfektně se přizpůsobí mužské i ženské postavě.

Pás Waist Shredder je ideální pro ženy i muže, kteří touží po užším a štíhlejším pase

Pás Waist Shredder by neměl chybět v základní výbavě mužů a žen, kteří hledají způsoby, jak získat užší a štíhlejší pas. Je vyrobený z kombinace polyesteru a nylonu. Díky tomu je maximálně odolný a také příjemný na těle. Tato kombinace materiálů se používá pro udržení tepla a cílený saunovací efekt. Stačí si ho dát na oblast břicha, utáhnout a po chvíli ucítíte, že se v dané oblasti více potíte.

Pomůže vám tak zbavit se většího množství vody oproti tréninku bez něj. Vaše oblast břicha tak může dočasně vypadat štíhleji a vyrýsovaněji. To například dámy ocení v případě, že se potřebují vejít večer do šatů a rády by trochu zúžily pas, aby se cítily komfortněji. Stejně tak mohou saunovacího efektu využít závodníci v předsoutěžní přípravě nebo sportovci, kteří potřebují vypotit nadbytečnou vodu, aby splnili váhový limit pro soutěž či zápas například v bojových sportech.

Velkou předností pásu je jeho maximální pohodlí. Materiál je příjemný na těle, a tak není problém nosit jej i několik hodin. Díky tomu ještě zefektivníte své výsledky. Navíc udrží v teple oblast beder a pasu, což může přijít vhod zejména při tréninku v chladném počasí, lyžování a dalších nejen zimních sportech. Pokud hledáte způsob, jak při tréninku udržet střed těla v teple, trochu zúžit pás a zvýšit pocení v této oblasti, je Waist Shredder pás ideálním parťákem nejen pro váš trénink.

Pás Waist Shredder a jeho výhody

  • efektivní pomůcka pro ty, kteří touží po užším a štíhlejším pase
  • je vyrobený z kombinace neoprenu a polyesteru
  • funguje na principu saunovacího efektu
  • zahřeje střed těla, a zvyšuje pocení v této oblasti
  • díky vyššímu pocení vás zbaví nadbytečné vody z oblasti břicha
  • je příjemný na těle
  • dá se utáhnout podle potřeby
  • nejčastěji se používá při vytrvalostních aktivitách

Materiál

– 80 % neopren, 20 % nylon

– polyesterové švy

Rozměr

Univerzální unisex velikost padne díky extra dlouhému suchému zipu ženám i mužům.

Péče

Perte pouze s jemným čistícím prostředkem a stejnými barvami, nepoužívejte aviváž.

Další produkty z kategorie Fitness opasky

Další produkty od výrobce Climaqx


Top