Colmi Chytré hodinky P28 Plus (černé)

Velmi žádaný kus Colmi Chytré hodinky P28 Plus (černé) od výrobce Colmi můžete získat u nás teď téměř zdarma. V akci od 893 Kč
Cena: 893 Kč

Chytré hodinky Colmi P28 Plus (černé)

Usnadněte si život a mějte jistotu, že vám nic důležitého neunikne. Chytré hodinky Colmi P28 Plus vás upozorní na příchozí zprávy a umožní vám telefonovat. Vynikají také dlouhou dobou provozu a voděodolností IP67. Jeho další předností je velký 1,69″ displej s rozlišením 240×280. Přístroj nabízí také řadu užitečných funkcí, jako je sledování srdečního tepu a spánku. Vybrat si můžete také z 28 sportovních režimů.

1,69″ displej

Pohodlné ovládání chytrých hodinek umožňuje 1,69palcový TFT displej s rozlišením 240×280. Poskytuje jasný a čistý obraz a je vyroben z kvalitního 2,5D skla. Vyznačuje se také extrémně úzkými rámečky, takže si můžete vychutnat širší zorné pole. Vzhled displeje je také možné přizpůsobit podle vlastních preferencí – vyberte si z více než 100 dostupných designů ciferníku nebo nahrajte vlastní fotografii!

V zájmu vašeho zdraví

Mějte vše pod kontrolou a získejte schopnost rychle reagovat na jakékoli rušivé změny. Chytré hodinky umožňují měřit srdeční tep i nepřetržitě, mimo jiné měří také saturaci krve kyslíkem. Dobře poslouží i jako menstruační kalendář a připomene vám, že se máte hýbat a pít vodu. K dispozici je také funkce monitorování spánku – poznejte své biologické hodiny, změňte případné zlozvyky a začněte konečně dostatečně spát!

Nic důležitého vám neunikne

Už se nemusíte bát, že vám unikne nějaká důležitá informace. Chytré hodinky vás okamžitě upozorní na příchozí zprávy – jsou kompatibilní s nejoblíbenějšími aplikacemi, jako jsou Facebook, WhatsApp a Twitter. Zařízení můžete také používat k pohodlnému telefonování (přes Bluetooth). Přijměte hovor nebo vytočte číslo z displeje hodinek – už nemusíte sahat po smartphonu!

Na míru

Chytré hodinky P28 Plus jsou mimořádně lehké a pohodlné – můžete je mít na zápěstí dlouho, aniž byste se obávali nepohodlí. Zároveň zařízení vypadá opravdu dobře – má moderní, minimalistický design. Skvěle se hodí jako doplněk k mnoha stylizacím! Chytré hodinky se vyznačují také voděodolností IP67 – nemusíte je sundávat, když si myjete ruce, jdete si zacvičit nebo vycházíte z domu za deštivého počasí.

28 sportovních režimů

Naplánujte si více a efektivnějších tréninků, sledujte své pokroky a stanovte si další cíle, kterých chcete dosáhnout. Chytré hodinky měří ujetou vzdálenost a monitorují srdeční tep při cvičení, počítají také kroky a spálené kalorie. Nabízí také 28 sportovních režimů, ze kterých si můžete vybrat. Chůze, běh, jízda na kole, horolezectví, fotbal, tanec nebo třeba bowling? Určitě si najdete něco pro sebe!

Dlouhá pracovní doba

Nebojte se, že budete muset své chytré hodinky často nabíjet. Hodinky P28 Plus jsou vybaveny odolnou baterií s kapacitou 235 mAh. Díky ní dosahuje jeho provozní doba 3 dnů při běžném používání nebo 5 dnů v pohotovostním režimu, pokud používáte telefonní hovory přes Bluetooth, a 7 dnů při běžném používání a 25 dnů v pohotovostním režimu, pokud je nepoužíváte.

Ještě více funkcí

Tím však možnosti hodinek nekončí – chytré hodinky nabízejí ještě další užitečné funkce, které se vám budou hodit pro každodenní používání. S jeho pomocí můžete například na dálku ovládat fotoaparát a hudební přehrávač na smartphonu, můžete také zkontrolovat předpověď počasí a nastavit budík. Nemůžete si vzpomenout, kam jste odložili telefon spárovaný s hodinkami? Colmi P28 Plus vám usnadní jeho nalezení!

Značka
Colmi
Model
P28 Plus
Barva
Černá
Displej
1,69″ TFT
Rozlišení obrazovky
240×280
Čip
RTL8762C
Paměť
OPERAČNÍ PAMĚŤ: 192 KB;

ROM: 64MB;

Kapacita baterie
235mAh
Provozní doba
Při telefonních hovorech přes Bluetooth: přibližně 3 dny (běžné používání) / přibližně 5 dní (pohotovostní režim);

Bez telefonních hovorů přes Bluetooth: přibližně 7 dní (běžné používání) / přibližně 25 dní (pohotovostní režim);

Nabíjení
Magnetické
Vodotěsnost
IP67
Rozměry
43,5 x 36 x 11 mm
Délka řemínku
255 mm, nastavitelná v rozmezí 155-235 mm
Použití
Da Fit
Kompatibilita
Android 4.4 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší

Další produkty z kategorie Sporttestery

Další produkty od výrobce Colmi


Top