Condor Dětský fusak do autosedačky

Tento vynikající výrobek Condor Dětský fusak do autosedačky od značky Condor snadno naleznete u nás teď opravdu levně! Nabídky již od 899 Kč
Cena: 899 Kč

Rozepínání zipu z obou stran tak jak k miminku právě přistupujete. Předšité otvory pro popruhy, rozepínání po obou stranách tak jak se k miminku právě přistupuje. Ve vyhřátém prostředí se horní část zcela odklopí. Dětský nánožník (fusak) Výplň dutá vlákna 300g/m2, povrchový materiál 100% polyamid, vnitřní povrchový materiál fleece.

Fusak je možné prát běžně v pračce při 40oC.

Barevný výběr: první barva vnější (polyamid), druhá barva vnitřní (fleece).

Obrázky v galerii jsou pro bvarevnou inspiraci včetně obdobných střihů větších fusaků do kočárků. U fusaků do autosedaček se standardně nepoužívá fleece na horní klín tak jako u větších variant. Na přání lze ale dohodnout i toto provedení.

Naše švadleny si před odchodem na mateřskou dovolenou mohou ušít výbavičku jaká je napadne. Střih fusaku se tedy předává takřka z generaci na generaci. Postupem času se natolik zdokonalil, že by nám bylo líto nenabídnout tak skvělý výrobek i široké veřejnosti. Fusak je vycpaný dutým vláknem v takové síle, že kdyby ho tam bylo více, už by nezbývalo místo pro miminko. Nemusíte tak mít obavy, že by byla Vašemu děťátku zima.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce Condor


Top