Condor Spacák pro dva

Tento kvalitní a levný produkt Condor Spacák pro dva od top výrobce Condor snadno seženete zde nyní se slevou. Akční cena 2820 Kč
Cena: 2820 Kč

Spací pytel – mumie pro dvě osoby se zipem po celé délce, s upraveným stahovacím límcem a stahovací kapucí. Výplň dutá vlákna 300g/m2 Hmotnost: 2,9kg, velikost obalu 29cm průměr x 52cm výška / 35cm výška po kompresi. (základní neupravená verze)

Spacák pro dva má několik výhod oproti klasickým spojovacím spacákům. Je levnější, lehčí a menší na sbalení, než dva spacáky, není v něm zbytečně mnoho místa navíc jako je tomu u klasických spojovacích spacáků, kde se sepnutím ještě do obvodu nasčítají dvě narovnané šířky na bocích a lépe se zde dá eliminovat vnikání chladu horem mezi uživateli, pomocí upraveného límce. Také je mnohem odolnější, než spojovací spacáky, kde se jako první většinou porouchají zipy. O tomto střihu se dá říci, že je téměř nerozbitný.

Samozřejmě má ale také své nevýhody. Od určitého věku možná zjistíte, že se lépe vyspíte každý zvlášť a také se o něj těžko rozdělíte, pokud se se svým protějškem rozejdete 🙂

Výrobu těchto spacáků jsme dosud řešili jen individuálně. Každý pár má jinou představu o vnitřním prostoru, můžeme použít jiné výplně a sílu izolační vrstvy, jiné povrchové materiály a konečně i vycházet z jiného střihového provedení. Tento zařazujeme i do standardní nabídky, jelikož si myslíme, že je ze všech proběhlých přání a nápadů nejpraktičtější a nejpohodlnější k užívání.

Rozměry cca: obvod kolem ramen 250cm , v nohách 215cm

Standardní rozměry jsou pohodlné pro dvě osoby běžných postav. Pokud si nejste jistí, nasimulujte si vnitřní prostor doma na přikrývkách a zjistěte tím jak vám bude pohodlný i po delší dobu. Položte napříč jednu přikrývku pod ramena a druhou přes břicha. Na jedné straně je provizorně spojte a zkoušejte celkový obvod. Přejeme příjemnou zábavu 🙂

Výška 190cm je krajní mez výšky postavy – chápáno tzv. nadoraz. Pro pohodlí doporučuji přidat ke skutečné výšce cca 5cm.

Na přání lze spacák zhotovit upravený – rozšířený, prodloužený či zmenšený. Přidání do 30cm na obvodě či délce je za příplatek 200,-Kč. Dalších 30cm pak znamená opět + 200,-kč Pokud nemáte možnost vyzkoušet si tento spacák ve standardních rozměrech a podle toho zjistit o kolik přidat (například změřit mezeru na nezapnutém zipu v okamžiku kdy je spacák nejvíce pohodlný), pak si rozměr můžete nasimulovat například na přikrývce a poté změřit ideální obvod. Výšku postavy chápeme jako krajní mez, kdy se pak takto vysoká postava sice do spacáku ještě vejde, ale ne každému to může připadat pohodlné. Pro pohodlí je dobré přidat ke skutečné výšce cca 5-10cm. Je třeba si ale uvědomit, že zvětšováním nabývá spacák na hmotnosti a nabývá objem při sbalení. Také si spacák hůře vyhřejete, pokud vám bude až příliš velký. Proto si můžete objednat i zmenšenou variantu. Cena se při zmenšování nemění.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce Condor


Top