Dámská kšiltovka Under Armour Launch Run Cap Růžová

Akční výrobek Dámská kšiltovka Under Armour Launch Run Cap Růžová originál od výrobce UNDER ARMOUR snadno získáte tady a teď právě se slevou. Akční cena již od 649 Kč
Cena: 649 Kč

Dámská kšiltovka Under Armour Launch Run Cap

Konstrukce čepice poskytující nízký profil. Použit pružný a velice prodyšný materiál, který velice rychle vysychá, pro Vaše maximální pohodlí. Vnitřní potítko z materiálu Threadborne Siro. V konstrukci použité mesh panely poskytují přidanou ventilaci. Jednovelikostní model. Logo Under Armour z reflexního materiálu pro bezpečný trénink i za zhoršených světelných podmínek.

Technologie:
ArmourVent – Technologie ArmourVent používá strategicky umístěné mesh panely pro maximální prodyšnost v lehkém, elastickém a rychleschnoucím materiálu.
Threadborne SIRO – Unikátní materiál SIRO z rodiny ThreadBorne. Materál je navržený pro přizpůsobení tvému pohybu – vysoká úroveň elasticity a zotavení bez použití elastomeru jako je například Elastan. Oděvy z tohoto materiálu jsou nesmírně lehké, rychle suché, nelepí se, a to vše s příjemným pocitem z materiálu.

Materiál: 100% Polyester

Další produkty od výrobce UNDER ARMOUR


Top