Dymatize BCAA 2200 400 kapslí

Tento nejprodávanější produkt Dymatize BCAA 2200 400 kapslí originál od výrobce Dymatize snadno můžete získat nyní za výhodnou cenu! V akci od 849 Kč
Cena: 849 Kč

BCAA 2200 od Dymatize jsou kvalitní BCAA pro podporu regenerace svalů. Po fitness tréninku zůstává metabolismus zvýšený a stimuluje se tvorba svalových bílkovin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny těchto proteinů.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) patří k 9 esenciálním aminokyselinám, které si lidské tělo nedokáže samo syntetizovat – a proto je třeba příjem pokrývat výživou.

BCAA L-leucin, L-isoleucin a L-valin tvoří přibližně 20–35% bílkovin lidského svalu.

Kapsle Dymatize BCAA 2200 s pohodlnou velikostí a snadným spolknutím se perfektně hodí na cesty ráno, před nebo po tréninku – dodávají tři esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v poměru 2: 1: 1 a také vitamín B2 ( riboflavin) a vitamin B6. Vitamin B2 a vitamin B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Doporučené dávkování:

  • 1 dávka (= 4 kapsle)

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Doplněk stravy.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny


Top