Extrifit Gluta Pure 300g

Tento velmi oblíbený výrobek Extrifit Gluta Pure 300g od populárního výrobce Extrifit jednoduše seženete právě teď za výhodnou cenu. Teď v akci 316 Kč
Cena: 316 Kč

Gluta Pure 100 od Extrifit je doplněk výživy, který je určený pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži. Gluta Pure obsahuje glutamin – neesenciální aminokyselinu bohatě zastoupenou ve svalové tkáni. Při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je vhodná jeho suplementace.

Hlavní účinky L-glutaminu:

L-glutamin je neesenciální aminokyselina bohatě zastoupená ve svalové tkáni. Při intenzivním tréninku spotřeba glutaminu rapidně stoupá, a to až pětkrát oproti klidové potřebě, což je důvodem jeho suplementace.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 5000 mg (1 odměrka) Gluta Pure po tréninku a před spaním
  • u výkonnostních sportovců či jedinců s vyšším množstvím aktivní tělesné hmoty je možné doplnit ještě o jednu dávku v průběhu dne či jednorázově přijmout 7500 mg, tedy 1,5 odměrky

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Nutriční hodnoty Extrifit Gluta Pure 300g:

ve 100g v 5g
L-glutamin 99,9 g 5 g

Složení:

100% L-glutamin.

Alergeny:

Neobsahuje.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Extrifit


Top