FA CLA Slim 90 kapslí

Tento unikátní výrobek FA CLA Slim 90 kapslí od známé značky Fitness Authority jednoduše získáte právě nyní skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 219 Kč
Cena: 219 Kč

CLA Slim od Fitness Authority je produkt určený pro aktivní lidi, kteří bojují s nadměrným množstvím tuku, chtějí zhubnout a chránit se před oxidačním stresem. CLA je doplněk stravy vhodný zejména pro sportovce, kteří chtějí redukovat své tukové zásoby a přitom nijak kriticky snížit svalovou hmotu. Konjugovaná kyselina linolová je mastnou kyselinou, kterou běžně přijímáme prostřednictvím stravy, například konzumací hovězího masa, sýrů nebo třeba kravského mléka.

CLA je esenciální mastná kyselina, kterou lidský organismus neumí vytvořit.

CLA přímo ovlivňuje metabolismus tuků a zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení)

Díky obsaženému karnitinu jsou tuky odbourávány a odplavovány do krevního řečiště a svalů, kde se spalují.

CLA v bodech:

  • Podporuje odbourávání tuku
  • Chrání tělo proti oxidačnímu stresu
  • Podporuje metabolismus
  • Podporuje termogenezi

Doporučené dávkování:

  • 3 kapsle 2x denně jako součást dietního režimu při snižování tělesné hmotnosti , nejlépe po snídani a cca 30 min před cvičením/ fyzickou aktivitou

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhražkou běžné a vyvážené stravy. Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Nutriční hodnoty FA CLA Slim 90 kapslí:

1 kapsle 3 kapsle
Konjugovaná kyselina linolová CLA 80% 1000 mg 3000 mg
Z toho CLA 800 mg 2400 mg

Složení:

Slunečnicový olej (Carthamus tinctorius L.), konjugovaná kyselina linolová 80%, kapsle (želatina), zvlhčovadlo (glycerol), voda.

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Fitness Authority


Top