Fischer TWIN SKIN SPORT EF 2023/24

Tento akční a ve slevě produkt Fischer TWIN SKIN SPORT EF 2023/24 od populárního výrobce Fischer jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Nabídka od 3596 Kč
Cena: 3596 Kč

Univerzální Twin Skin Sport EF se snadným odrazem je ideální pro začínající běžkaře, aby si užili stopu. Efficient Forward poskytuje efektivní, odpouštějící odraz vyžadující méně energie. Odsazený design s proměnnou hloubkou mohérových pásků Twin Skin nabízí konzistentní a efektivní záběr v tvrdých a zledovatělých sněhových podmínkách. AIR CHANNEL
Vzduchové kanálky v dřevěném jádru se skelným vláknem šetří hmotnost oproti čistě dřevěným jádrům a jsou odolnější proti zlomení. Lepší rozdělení plošného tlaku.

EFFICIENT FORWARD
Díky revoluční kompozici osvědčených materiálů se výrazně zvyšuje elasticita lyží: chyby odpouštějící odraz a ničím neohraničený požitek z běhu na lyžích zaručen.

TWIN SKIN
Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.

ULTRA TUNING
Neomezený skluz. Přesazená ražená struktura dělá lyže rychlými a univerzálně použitelnými.

Další produkty z kategorie Běžecké lyže

Další produkty od výrobce Fischer


Top