Fit Sport Nutrition 2x Karnitin Taurin 120 vege caps

Unikátní a oblíbený výrobek Fit Sport Nutrition 2x Karnitin Taurin 120 vege caps od společnosti Fit Sport Nutrition snadno můžete najít zde teď právě skutečně výhodně! Cena již od 500 Kč
Cena: 500 Kč

Karnitin Taurin 120 vege caps

Osvědčená kombinace L-Karnitinu a Taurinu nyní obohacená o Bromelain v rostlinných kapslích .

Kombinace těchto aktivních látek přispívá k přeměně tuků na energii, přispívá ke zrychlení metabolismu a zajišťuje vitalitu, bdělost a celkově zkvalitňuje fyzickou a psychickou aktivitu lidského organismu.

Karnitin je důležitou součástí energetického metabolismu tuků.

Karnitin existuje ve dvou formách. L-karnitin a D-karnitin. Pouze L-karnitin je pro organismus efektivně využitelný. D-forma má nepříznivou funkci, protože blokuje hlavní funkce správného L-karnitinu v lidském těle a vykazuje toxické účinky.

Karnitin je široce oblíbený díky svému účinku při redukčním tréninku – lze jej doporučit každému, kdo se zaměřuje na redukci nadbytečného tuku a podporu vitality.

Taurin je tělu vlastní látka, která má antioxidační vlastnosti.

Taurin je znám jako neesenciální aminokyselina s unikátním ergogenním účinkem, proto je také obvykle jednou z hlavních složek tzv. energy drinků. Účastní se mnoha fyziologických procesů v lidském těle.

Taurin potlačuje únavu a oddaluje pocit vyčerpání. Řadíme ho mezi neurotransmitery a neuromodulatory. Je důležitý pro správné fungování nervového systému, zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů a pomáhá lepšímu transportu glukózy a aminokyselin do svalových buněk.

Hlavní funkcí Taurinu je podpora fyzické funkčnosti svalové hmoty, a to hlavně prostřednictvím tlumení nadměrné oxidační zátěže vznikající díky nadměrné fyzické námaze. Naše tělo si umí sice Taurin vytvořit samo, ale proces jeho tvorby je velmi náročný a zpomaluje se vlivem stresu a únavy.

Pokud vezmete doplněk s Taurinem před tréninkem, prodloužíte tak značně dobu Vašeho tréninku .

Bromelain je enzym získávaný z ananasu, patřící do skupiny enzymů důležitých pro trávení bílkovin. Díky tomu má příznivý vliv na normální funkci trávicí soustavy.

Díky novému balení produktu do rostlinných kapslí z hypromelozy (HPMC) je produkt vhodný i pro vegany a vegetariány.

Užívání produktu je vhodné nejen pro intenzivně sportující jedince.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu.

SLOŽENÍ:

L-Karnitin Tartrát, Taurin, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC), enzym Bromelain, látka protispékavá: Fosforečnan vápenatý, Stearan hořečnatý.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 3 kapsle 30 až 60 minut před fyzickou aktivitou, zapijte dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce Fit Sport Nutrition


Top